Ühemeheshow

01.11 - 19:30
Tõestisündinud loost inspireeritud komöödia „Ühemeheshow“ on humoorikas, liigutav ja kordumatu lugu aususest ja eneseleidmisest. Filmi keskmes on üks tõeline luuser - raadio DJ Chuck Berger. Tema naine tahab ta maha jätta, tema ülemus tahab ta vallandada ja nagu sellest veel vähe oleks, isegi tema munand tahab temast lahti saada.
vaata
Slava Komissarenko on inimene, kes suudab oma jutuga tõsta kõikide inimeste tuju. Iga Slava programm on unikaalne ja vaimukas! Nii ka seekord - koomik lõbustab meid täiesti uue programmiga! Tulge ja veenduge ise! Täitke ennast positiivse energiaga ja rääkige neid nalju ka oma sõpradele enne kui materjal pannakse TNT´sse.
vaata
Kolmapäeval, 6. novembril kell 19.10 olete oodatud James Cameroni ulmesaaga kõige esimese 1984. aasta "Terminaatori" esilinastusele Coca-Cola Plazas. Tegemist on maailmakuulsa ulmesaaga päris esimese osaga, mis nägi ilmavalgust 1984. aastal ning muutis kogu ulmežanri igaveseks.
vaata

Doktor Uni

06.11 - 18:45
Suurejoonelise õudusfilmi "Doktor Uni" Kuufilmi esilinastus toimub Coca-Cola Plaza iSense saalis kolmapäeval, 6. novembril kell 18:45. Viljandi kino Centrumi Kuufilmi esilinastub toimub aga 6. novembril kell 18.30. Filmis “Doktor Uni” jätkub Danny Torrance’i lugu 40 aastat pärast hirmuäratavat viibimist Overlooki hotellis filmis “Hiilgus”. Stephen Kingi romaanil põhineva stsenaariumi autor ja üleloomuliku põneviku lavastaja on Mike Flanagan, peaosades saab näha Ewan McGregorit, Rebecca Fergusoni ja uustulnuk Kyliegh Curranit.
vaata
Thrash metali legendi Slayeri ülivõimas kontsertfilm "Slayer: The Repentless Killogy" kolmapäeval 6. novembril Sinu kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum.
vaata

Nõel

07.11 - 19:00
Moro (Viktor Tsoi) saabub Almatõsse, et avantürist Spartakilt (Aleksandr Baširov) vana võlg sisse nõuda. Ta peatub oma endise kallima Dina (Marina Smirnova) juures. Kohtumised kutsumata külalistega veenavad Morot, et Dina korteris aetakse uimastiäri ja et neiu ise on nende aastate jooksul narkosõltlaseks muutunud.
vaata
VGIKis (Ülevenemaalises Riiklikus Kinematograafiaülikoolis) kursusetööna valminud lühifilm on tuntud selle poolest, et selles osalesid peaaegu kõik Vene roki teerajajad. Dokumentaalfilm kajastab Leningradi legendaarse rokiklubi Kamtšatka ainulaadset atmosfääri. „Yahhaiga!“ pälvis noor kasahhi režissöör Rašid Nugmanov hoobilt tähelepanu.
vaata

Nõel. Remix

09.11 - 16:30
„Nõela“ lahtiseks jäänud lõpp andis kujutlustele vaba voli ning seepärast otsustas Rašid Nugmanov luua autoriversiooni oma legendaarsest filmist, millest sai omal ajal unustusse vajunud Nõukogude noortekultuuri sümbol.
vaata
Hui He astub üles andunud geiša Cio-Cio-Sani rollis, kes annab endast kõik Andrea Carè kehastatud Ameerika mereväeleitnandile Pinkertonile. Elizabeth DeShong on tema andunud kaaslase Suzuki osas ja esmakordselt Sharplessi rolli laulev Plácido Domingo lisab enda vaimustavale repertuaarile uue rolli.
vaata

Suvi

10.11 - 19:00
Leningrad, 1980. aastate algus. NSV Liidus hakkab kerkima esimene rokilaine. Viktor Tsoi on noor ja tundmatu muusik. Tema tutvumine Mike Naumenko ja tema naise Natašaga, kellega nad moodustavad armukolmnurga, paneb aluse teekonnale, mis teeb Tsoist kogu Nõukogude Liidus ebajumala.
vaata

Charlie inglid

13.11 - 18:00
Elizabeth Banksi lavastatud filmis kehastavad Kristen Stewart, Naomi Scott ja Ella Balinska Inglite uut põlvkonda, kes töötavad salapärase Charles Townsendi alluvuses. Charlie Inglid on alati eraklientidele kaitset ja uurimisoskusi pakkunud.
vaata
Shakira naasis pärast ülieduka albumi „El Dorado“ avaldamist – mille eest ta pälvis parima ladina poppmuusika vokaalalbumi ja parima kaasaegse poppmuusika vokaalalbumi kategooriates Grammy auhinna – maailma lavadele oma seni enim kiidusõnu teeninud kontsertetendusega, millel kõlasid hiljuti laineid löönud „Chantaje“ ja „La Bicicleta“ ning hitid laulja enam kui 20-aastasest repertuaarist, sealhulgas „Hips Don’t Lie“, „Waka Waka (This Time for Africa)“ ja „Estoy Aqui“.
vaata
Halvdan ei ole tavaline viiking. Ta lonkab jalga ning teised lapsed ei võta teda omaks, muutes ta erakuks, kellel pole sõpru. Väljaarvatud küla sepp Björn, kes on tema eest hoolitsenud, ajast mil Halvdani isa rüüsteretkele läks. Teisel pool suurt jõge on vaenlaste küla, kellel on Halvdan´i hõimuga ammustest aegadest kana kitkuda.
vaata
Tony-auhinnaga pärjatud ja "The Late Late Show's" endale nime teinud James Corden on peategelane lärmakalt naljakas tükis "Üks mees, kaks bossi", mis 2011. aastal nii Londoni West Endi kui ka Broadway publiku südamed vallutas.
vaata

Bolšoi ballett: Korsaar

17.11 - 17:00
Keset turusaginat ja melu armub korsaar Conrad esimesest pilgust imekaunisse Medorasse, kaupmees Lankedemi omanduses olevasse orjatari. Conrad röövib Medora, kui Lankedem otsustab ta pašale müüa.
vaata