Põgenemistuba

Homme
18.02 - 19.02
„Põgenemistuba“ on psühholoogiline õuduspõnevik kuuest võõrast, kes satuvad nende kontrolli alt väljunud olukorda ning peavad kavalusega väljapääsu leidma või surema.
vaata

Igaviku väravas

19.02 - 15:10
Kunstnik, muusik, luuletaja ja intellektuaal Julian Schnabel lavastab harva ja teeb alati koostööd oma parimate sõpradega. Saanud inspiratsiooni Musée d’Orsay näitusest „Van Gogh/Artaud. Mees, kelle enesetapu tegi ühiskond”, üritas ta panna kirja Van Gogh’ tegelikke mõtteid ja reaktsioone tema keerulise elu saatuslike sündmuste keerises.
vaata

Skate Kitchen

19.02 - 21:45
USA indie-kino esifestivalil Sundance'is esilinastunud noortefilmi keskmes on New Yorgis elav teismeline Camille, kes liitub Skate Kitcheni nime kandva rulatiimiga, kuhu kuuluvad ainult tüdrukud.
vaata

Mia ja valge lõvi

20.02 - 10:30
Kümneaastase Mia elu pööratakse pea peale, kui tema pere otsustab kolida Londonist Aafrikasse, et seal lõvifarmi pidama hakata. Kui seal sünnib ilus valge lõvi Charlie, leiab Mia uue õnne ja tal tekib kasvava lõvikutsikaga eriline side. Kui Charlie saab kolmeaastaseks, tabab Miat järjekordne löök, sest ta avastab oma isa häiriva saladuse.
vaata

LEGO film 2

20.02 - 11:20
Suurt menu saavutanud linateose kauaoodatud järg toob Bricksburgi elanikud pärast viit aastat toredat ja rahulikku elu taas kokku, sest nende armastatud linna on ähvardamas uus hädaoht - LEGO DUPLO® sissetungijad avakosmosest, kes hävitavad kõik oma teel kiiremini, kui linnaelanikud taastada suudavad.
vaata
Kolmapäeval, 6. veebruaril olete oodatud Tom Hanksi maailmakuulsa humoorika draama "Forrest Gump" esilinastusele Coca-Cola Plazas. See on lugu tavalise mehe erakordsest elust. Läbi kolme kümnendi seikleb Forrest Gump tormiliste sündmuste keskel.
vaata

Tõde ja õigus

20.02 - 20.03
Veebruari Kuufilm on kauaoodatud kodumaine suurfilm "Tõde ja õigus", mille lavastajaks on Tanel Toom ning filmi peaosades on Priit Võigemast ja Priit Loog.
vaata

Püha Agatha

20.02 - 21.02
Filmi tegevus leiab aset 1950. aastate Georgia osariigi väikelinnas. Lapseootel noor naine otsib pelgupaika kohalikust naistekloostrist. Alguses tundub kõik ilus ja turvaline, kuid siis pöörduvad sündmused pimedamatele radadele.
vaata

Vali tõde

20.02 - 21.02
Nad on su parimad sõbrad. Nende seltsis võid alati jääda iseendaks, sa ei pea teesklema, sest nad aktsepteerivad sind sellisena, nagu sa oled. Nad on alati abivalmis ja sulle toeks. Sa tunned neid juba nii kaua, et ei mäletagi enam, millal esmakordselt kohtusite. Teil on koos alati nii huvitav ja lõbus.
vaata
On möödunud kaks aastat. Sébastien on suureks sirgumas ja Belle kasvatab oma kolme võrratut kutsikat. Pierre ja Angelina hakkavad abielluma ning unistavad uuest elust kusagil mujal.
vaata
Bel canto tähed Pretty Yende ja Javier Camarena löövad koos Meti laval särama tõelise vokaalse ilutulestiku. Maurizio Muraro laulab seersant Sulplice’i rolli, Stephanie Blythe on ebamaine Berkenfieldi markiis.
vaata

Minu suur õhtu

05.03 - 17:30
José saadetakse keset kuuma augustit töötukassa poolt vana-aasta õhtu teleprogrammi salvestusele publikusse statistiks.
vaata

Valgekihv

06.03 - 13:00
Prestiižikal Sundance'i filmifestivalil sai animtasioon kõrgeid hinnanguid nii asjaarmastajate kui ka professionaalide poolt.
vaata

Kallistused

06.03 - 17:30
Südamlik dokumentaalfilm lastest, kes võtavad ette pika teekonna Ameerika Ühendriikidest Guatemalasse, et kohtuda esimest korda oma Guatemalasse maha jäänud vanavanemate ja õdede-vendadega. Ameerika Ühendriikides on umbes 4,5 miljonit USA kodakondsusega last, kelle üks või mõlemad vanemad on USAs illegaalsed immigrandid.
vaata
Kui kosmoselaev saab hädasignaali tundmatult planeedilt, minnakse asja lähemalt uurima. Koha peal avastatakse, et elutul planeedil on ainult müstiline ehitis ja kummalised munad.
vaata

Hispaania tantsija

07.03 - 17:30
Dokumentaalfilm jutustab esimese Hollywoodis läbi löönud Hispaania päritolu näitleja Antonio Moreno loo. Film kannab sama pealkirja, mis 1923. aastal valminud tummfilm, milles oma karjääri tipus olev Antonio Moreno kehastas filmilegendi Pola Negri kõrval peaosa.
vaata
Simon Russell Beale mängib Londoni Almeida Theatre’i laval salvestatud näidendis William Shakespeare’i Richard II. Selle uue, võimsa, võimu piire käsitleva näidendi lavastaja on Joe Hill-Gibbins, kelle varasemate näidendite seas on Almeidas lavastunud „Little revolution“ ja National Theatre’is lavastunud „Absolute Hell“.
vaata
Ebatavalise sõprusena alanud loost teismelise viikingi ja võimsa lohe vahel on saanud seiklusrohke lugulaul, mis kestab läbi peategelaste elude. DreamWorks Animation stuudio kolmas peatükk lohemultika-saagast räägib südamlikul ja humoorikal moel suureks kasvamisest ja julguse leidmisest astumaks tundmatusse.
vaata

Kuidas olla normaalne

08.03 - 17:30
Maria de las Montañas on kolmekümneaastane noor naine, kelle vastu pole elu lahke olnud: tal puudub töö, kodu ja elukaaslane. Kui ühel töövestlusel talt küsitakse, milline inimene ta on, mõistab ta, et ei vasta ühelegi kriteeriumile, mille alusel võiks teda normaalseks inimeseks pidada.
vaata

Missioon: päästke lipp

09.03 - 13:30
Auahne Texase miljardär Richard Carson haub pöörast plaani ära varastada Kuul olevad tohutud loodusvarad ning hävitada Apollo 11 meeskonna poolt Kuule heisatud Ameerika Ühendriikide lipp. Ainsana suudaks tema kurjad kavatsused nurjata südikas ja kindlameelne 12-aastane poiss Mike Goldwing.
vaata