Teine võimalus

14.12 - 20.12
Inspireerivas komöödias „Teine võimalus” kehastab Jennifer Lopez („Naabripoiss”) 40-aastast Mayat, kes on liiga väheste saavutuste tõttu masendusse sattunud. Ta on kogenud, kiire taibuga ja läbinägelik töötaja, kes ei saa ametikõrgendust vaid seetõttu, et tal puudub ülikoolikraad.
vaata

Saunaöö maagia

14.12.2018 - 11.01.2019
Saa osa maagilisest saunaööst, mille kestel viivad saunaemand ja saunameistrid läbi erilisi saunarituaale. Meeleolu loovad DJ ja üllatusesineja. Kõiki saunasõpru ootab tervitusjook.
vaata

Ekstaas

14.12 - 22:20
Mitukümmend noort tantsijat korraldavad enne Ameerika turneed lõpupeo. Vali muusika, õnnejoovastus ja ohtralt sangriat, millesse on lisatudülikoguses mingit hallutsinogeeni, misjärel laguneb nende maailm pulseerivaks psühhoosiks ja narkoparanoiaks. Hirmuäratavalt lummav film, mis lahkab ihade küüsi langenud inimeste olemust.
vaata

Bumblebee

15.12 - 20.12
Igal suurel kangelasel on oma lugu ning see südamlik ja suurejooneline seiklusfilm räägib autobot Bumblebee oma. On aasta 1987 ning jooksus olev Bumblebee otsib varjupaika planeedil Maa ühes California rannalinnakese romulas.
vaata

MET Ooper: La Traviata

15.12.2018 - 07.01.2019
Sonja Jončeva toob esmakordselt Met-i otseülekande vahendusel publikuni oma tunnustatud rollisoorituse kurtisaan Violetta Valéryna, tema armukese Alfredona astub üles tõusva tähena silma paistev ameerika tenor Michael Fabiano. Alfredo hukkamõistva isa Giorgio Germonti rolli eest on Thomas Hampson pälvinud mitmekordse tunnustuse.
vaata

Instituut

17.12 - 17:15
Üks mees ärkab ülesse instituudis, mida ta pole kunagi näinud. Tal pole õrna aimugi kuidas ta sinna sai või mis temaga juhtus eelmine päev. Ta kohtub seal kellegiga, kelle nimi on Richard Hill kes väidab, et ta tahab teda ravida väga haruldasest ja ohtlikust haigusest, mis annab talle eri võimed, mida suurem osa inimestel pole.
vaata

Sinu nimi on...

18.12 - 21.12
Teismelised Mitsuha ning Taki on teineteise täielikud vastandid. Tasakaalukas neiu elab maapiirkonna väikekuülas koos oma looduspreestrinnast vanaema ja õega, lohakavõitu noormees aga elust pulbitsevas Tokyo metropolis.
vaata
Tänu Tšaikovski imelisele muusikale on „Pähklipurejast“ saanud üks populaarsemaid ballette, mis toob koheselt silme ette stseenid luksuslikes jõuluehetes saalist, tantsivatest lumehelvestest ja lillede valsist. „Pähklipureja“ süžee põhineb E.T.A. Hoffmanni jutustusel, kes oli üks saksa romantismi kuulsamaid kirjanikke.
vaata

Lögndagen

18.12 - 19:30
Leily ja Mahyar on Iraani paar, kes on kolinud Rootsi. Leily õpib magistriõppes ning Mahyar töötab postiljonina, et üüri maksta. Mõlemad püüavad õppida rootsi keelt ning mõista kohalikke kombeid ja väärtusi, aga kohanemine uues riigis on algselt arvatust raskem.
vaata

Mary ja nõialill

19.12 - 22.12
Mary jaoks on igav suvevaheaeg vaikses külas justkui karistus. Kuid suve viimasel nädalal kõik järsku muutub. Ootamatult leitud imeline lill viib Mary kaugesse imelisse kuningriiki, maailma, mis on täis uskumatuid seiklusi ja imesid. Ja see maailm on ohus!
vaata

Aquaman

19.12 - 20.12
Aquaman” toob ekraanidele üüratu ja visuaalselt hingematva seitsme mere veealuse maailma. Filmis paljastub poolenisti inimese ja poolenisti atlantislase Artur Curry pärinemislugu, kui teda ootab ees elu suurim seiklus, mis sunnib teda leppima oma olemusega ja avastama, kas ta ära teeninud õiguse olla see, kelleks sündis – kuningas.
vaata

Armastusega Vincent

20.12 - 23.12
Maailma esimene täismahus käsitsi maalitud film äratab ellu Vincent van Goghi maalid, et rääkida kunstniku elu- ja surmalugu. 125 maalikunstnikku muutsid tavalise mängufilmina üles võetud teose kõik 65 000 kaadrit õlimaalideks, et vaatajad saaksid kogeda vaimustavat vaatepilti.
vaata
Jõululaupäeval muutub Marie puust nukk-pähklipureja kauniks printsiks, kes viib ta muinasjutulisele rännakule.
vaata

IL VOLO: Nõiduslik õhtu

26.12.2018 - 01.01.2019
Kontsertsalvestus märtsis 2017 Los Angelese Microsoft Theateris Plácido Domingo osalusel toimunud kontsertuurilt „Notta Magica – austusavaldus kolmele tenorile“.
vaata

André Rieu - Uusaastakontsert

05.01.2019 - 09.01.2019
Üks maailma suurimad meelelahutajaid André Rieu naaseb 2019. aasta vastuvõtmiseks kinoekraanidele uue kontserfilmiga! 5. ja 9. jaanuaril kinos Coca-Cola Plaza. 6. jaanuaril kinos Centrum ning 9. jaanuaril kino Ekraanis. „Valsikuningas“ toob Austraalias salvestatud uusaastakontserdi miljonite fännideni.
vaata

NT Live - Antonius ja Kleopatra

10.01.2019 - 20:00
Captured live from the National Theatre, Ralph Fiennes and Sophie Okonedo play Shakespeare’s famous fated couple in his great tragedy of politics, passion and power. Caesar and his assassins are dead. General Mark Antony now rules alongside his fellow defenders of Rome.
vaata

Lotte ja kadunud lohed

11.01.2019 - 11:45
Laste poolt armastatud Lotte-lugude kolmandas filmis saab vahva koeratüdruk Lotte endale väikese õe Roosi. Leiutajatekülla tulevad teadlased, pesukaru Karl ja kala Viktor, kes osalevad suurel rahvalaulude kogumise võistlusel.
vaata