Rumal noor süda

23.10 - 19:45
Lenni on tavaline enda piire testiv noor kutt, kes muudab pidevalt oma käitumist ja elutõdesid. Kui selgub, et kaunitarist Kiira ootab nende ühist last, satub Lenni olukordadesse, millega temast vanemadki mehed hästi toime ei tuleks.
vaata
Kolmapäeval, 2. oktoobril kell 19.15 olete oodatud 1975. aasta muusikalise kultusfilmi "Rocky Horror Picture Show" esilinastusele Coca-Cola Plazas. Oktoobri kinoklassikaks on kultusfilm, millel on au olla kõige kauem kinodes jooksnud filmi rekordi omanik.
vaata

Teie abiõpetaja

24.10 - 25.10
Anna on veidi üle 40-aastane prantsuse keele õpetaja. Savva on keskkooli lõpetanud noormees, kes valmistub ülikooli astuma. Annal on vaid üks suvekuu aega Savvat eksamiteks ette valmistada. Ootamatult tärkavad täiskasvanud naise ja uudishimuliku noormehe vahel sügavad ja siirad tunded.
vaata

Kahekesi

24.10 - 28.10
Noored abikaasad Andrei ja Nadja eksivad sügavale Siberi taigasse. Sellest hetkest algab nende jaoks ränk võitlus isiklike hirmudega ja minevikus tehtud vigade parandamine. Taiga toimib siin metafoorina elule, milles noorpaar on oma tee silmist kaotanud. Või on see hoopis paradiisiaed, kuhu pagendatud võisid tagasi pöörduda?
vaata

Aasta täis draamat

24.10 - 19:10
Filmis „Super Size Me“ tegi Morgan Spurlock inimeksperimendi toidu tarbimisega. „Aasta täis draamat“ astub sammu edasi ja paneb proovile inimese võime tarbida kultuuri.
vaata

Salatuba

24.10 - 21:45
Bucheoni Fantaasiafilmide Festivali peaauhinna võitnud film räägib noorpaarist Katest (Olga Kurylenko) ja Mattist (Kevin Jannsens), kes kolivad suurest linnast eemale uude majja, millest peaks saama nende unistuste kodu. Maja on kaua tühjana seisnud ning seal korda luues avastavad nad majas salapärase ruumi, mis täidab nende iga materiaalse soovi.
vaata

Kokaiiniparun

24.10 - 21:55
Kokaiinilaadung liigub läbi Mehhiko Kanadasse. Kui see aga kohale ei jõua, saadab kartelli juhtiv Boss oma ustavad abilised - Koka ja Matsi - uurima, kuidas tarnevõrk täpselt toimib. Peaosades Nicolas Cage ja Laurence Fishburne.
vaata

Van Gogh’id

25.10 - 27.10
Isa (Daniel Olbrychski) on tunnustatud dirigent, poeg (Aleksei Serebrjakov) mitte eriti edukas kunstnik, kellel aastaid juba üle viiekümne. Üks elab ühes, teine teises riigis. Poeg teab isa juttude järgi, et ema tahtis temast pärast sünnitust vabaneda ja jättis nad lõpuks maha.
vaata

Barabas

26.10 - 30.10
Kõik teavad piiblilugu Kristuse surmast ja ülestõusmisest. Ent kuidas nägid need sündmused välja mõrtsukas Barabase silmis, kes rahvahulga nõudmisel Kristuse asemel vabaks lasti? Ootamatult selgub, et Barabas on seotud Juudasega, kes ei suutnud pärast Kristuse reetmist vaigistada oma südametunnistuse häält ega leidnud endas jõudu pattu kahetseda.
vaata

Teine naine

26.10 - 29.10
Günekoloog Masha on tööle pühendunud naine, kes ei märka, et ta mees on valmis teda maha jätma. Ühe hetkega on ta elu kildudeks purunenud ning jäänud vaid kogu aeg tähelepanu nõudvad lapsed ning üle pea kuhjuv töö.
vaata

MET Ooper: Manon

26.10 - 04.11
Manoni lugu – süütust maatüdrukust kuulsaks kurtisaaniks ja viimaks puudustkannatavaks vangiks – on üks kirjanduses ja muusikas tuntud kuulsatest traagilistest jutustustest. Laurent Pelly avameelse lavastuse vastupandamatu peaosatäitja, paremat elu ihaldava traagilise kangelanna rollis särab Lisette Oropesa.
vaata
Raimonda on armunud Jean de Brienne’i, galantsesse rüütlisse, kes on andnud lubaduse osaleda Ungari kuninga juhitud ristisõjas.
vaata

Äike

27.10 - 29.10
Noor abielunaine Katerina Kabanova elab pealtnäha õnnelikku elu. Ainult tema ämm Kabanihha teeb talle üha etteheiteid ega lase tal rahus hinge tõmmata. Järeleandlik abikaasa Tihhon armastab küll naist, kuid hoiab ühtelugu võimuka ema poole.
vaata

Onu Saša

28.10 - 29.10
Peaaegu tšehhovlik lugu kunagi edukas olnud režissöörist, kes väntab maamajas oma viimast filmi. Kummalised külalised, ennastimetlevad näitlejad, veidrikest naabrid ja režissöör ise annavad rohkesti alust irooniale ja vahel ka sarkasmile. Ja kas mäletate ütlust, et Tšehhovi püss teeb alati pauku?
vaata

Uppuv armastus

29.10 - 19:00
Film põhineb George Asakura romaanil “Oboreru Knife” ja režisööriks on noor talent Ū-ki Yamato, kes toob hellalt kinolinale õrna teismelisearmastuse, peaosades Jaapani tõusvad tähed Komatsu Nana (Martin Scorsese’i “Vaikus”) ja Suda Masaki (“Valgus paistab ainult seal”). Natsume (Komatsu), Tokyost pärit teismeline modell, saadab oma päevi mööda ilma unistuste või põnevuseta.
vaata

Hooaja lõpp

30.10 - 19:30
Filmi keskmes on kolm õde: Jelena, Vera ja Anna. Isa ameti tõttu on nende pere pidevalt ühest NSV Liidu linnast teise kolinud. Viimaks jäi perekond pidama Baltikumi, kus isa karjäär lõpule jõudis. Pärast vanemate surma ja Nõukogude Liidu lagunemist hakkab noortel neidudel provintsilinnas aga igav.
vaata
9. oktoobril linastub Sinu kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum ülivõimas kontsertfilm „Metallica & San Francisco Symphony: S&M2“, mis on vändatud Metallica 20. juubeli tähistamiseks korraldatud kontsertide sarjast „S&M concerts“ ja koos San Francisco sümfooniaorkestriga salvestatud albumist. Tulge ja vaadake veel kord bändi koos orkestriga esinemas.
vaata
Ulmeline seiklusfilm "Terminaator: Sünge saatus" on tegijate sõnul otseseks järjeks 1991. aasta meistriteosele "Terminaator 2: Kohtupäev", eirates vahepeal valminud kolmes filmis asetleidnud sündmusi.
vaata

NT Live - Audients

31.10 - 20:00
Oscariga pärjatud Helen Mirren astub taas üles kuninganna Elizabeth II-na, sedakorda West Endi lavastuses "Audients".Kuninganna Elizabeth II on oma 60 valitsemisaasta jooksul kohtunud iganädalastel eraviisilistel audientsidel kõigi Ühendkuningriigi 12 peaministriga. Vaikival kokkuleppel vestluste sisu ei avaldata. Isegi mitte abikaasadele.
vaata

Ühemeheshow

01.11 - 06.11
100 000 mehest kuuel diagnoositakse igal aastal munandivähk. Seekord valis vähk aga vale mehe. Tõestisündinud loost inspireeritud komöödia „Ühemeheshow“ on humoorikas, liigutav ja kordumatu lugu aususest ja eneseleidmisest. Filmi keskmes on üks tõeline luuser - raadio DJ Chuck Berger.
vaata