Kalev Spa veekeskuse ja hotelli kinkekaart

KINKEKAART
Kalev Spa kinkekaart on leidlik ja suurepärane kingitus nii sõbrale kui pereliikmele, kolleegile, töötajale ja koostööpartnerile. Pakume 3 erineva väärtusega kinkekaarte: 10 €, 25 € ja 50 €. Kinkekaardi ostmisel ei kehti sooduskaartide soodustused.
Kinkekaart kehtib ostu hetkest 12 kuud ja kinkekaarti ei pikendata.

Kinkekaardil märgitud summa eest saab osta kõiki Kalev Spa poolt müüdavaid tooteid ja teenuseid vastavalt nende avalikule hinnakirjale. Sobiva teenuse leiab:
Restoranist
Spaakeskustest
Hotellist

Juhul kui tarbitavate toodete/teenuste summa ületab kinkekaardi väärtuse, siis nende eest tasub kinkekaardi omanik täiendavalt. Kui valitud teenuse maksumus on väiksem kui kinkekaardi väärtus, siis kasutamata kinkekaardi jääki rahas välja ei maksta. Kinkekaarti ei vahetata sularahaks.

Kinkekaart on kehtiv ühekordse maksevahendina, korraga saab tasuda ka mitme kinkekaardiga. Kinkekaart ei ole personaalne ning seda võib edasi anda kolmandatele isikutele. Kinkekaardi paljundamine mistahes viisil on keelatud, võltsingud konfiskeeritakse. Kinkekaardid on eelnevalt nummerdatud ja omavad turvaelementi.

Palume kinkekaardi alusel tarbitavad teenused, välja arvatud ujumine, eelnevalt broneerida telefonil +372 649 3303 või e-maili aadressil kalevspa@kalevspa.ee; broneerimisel märkida kindlasti ära kinkekaardi number.

Kinkekaartide müük ja täiendav informatsioon telefonil +372 649 3300 või müügiosakonnast (sh suuremad kogused) +372 649 3303 ja e-maili aadressil: kalevspa@kalevspa.ee


Kalev Spa uueneb modernselt

Juunis algavas remondis on plaanis päris mitu vahvat muutust ja samuti ka lisa. Igale külastajarühmale on hästi mõeldud ning arvestatud. Kalev Spa saab endale lõpuks vaikse spaa eralidi saunade ja lõõgastusala näol. Alla 18 aastased pole sellele alale lubatud. Vaikse spaa nime konkurss on veel avatud-meie külaliste vihjed ning ideed on teretulnud. Väiksed põnnid saavad samuti endale suurema ning mitmete võimalustega päris oma ala, kus on oma liumägi ning väikestele mõeldud atraktsioonid. Lisaks eraldi sünnipäevade ning pidude pidamise ruum.

Harrastusujujatele jääb  alles 50m bassein, suurematele lastele tuleb lisaks uus liutoru. Praeguse spordiklubi asemele tuleb lisaks 12 hotellituba ning spordiklubi ehitatakse 50m basseini kohale, kaarest sissepoole. Tegemist saab olema kõige modernsema tehnikaga ning võimalustega spordiklubiga. Lisaks nendele uuendustele tuleb praeguse päikeseterrassi asemele õuesaun ning katusega õuebassein.

2018 aasta alguses saab Kalev Spa endale uue restorani ning uuendatud ilukeskuse.

Kalev Spa veekeskuse ja hotelli kinkekaart

Kalev Spa Hotell & Veekeskus, Tallinn
N 31.12.2015 - 23:59 / 10.00 - 50.00 €