Imeline Jõulupuu-2

“IMELINE JÕULUPUU – 2“
Tähelepanu! Uus jõuluetendus "Imeline jõulupuu - 2" Nordea Kontserdimajas!


Kas te olete näinud, kuidas kasvab jõulupuu? Kui mitte, siis saate seda näha jõulupäevadel - imede ajal.
28. detsembril pidulikus ja ilusas Nordea Kontserdimaja saalis saavad nii lapsed kui täiskasvanud vaadata toredat muinasjuttu "Imeline jõulupuu-2". Moskva teater "Tšudaki" esitab külalisetenduse raames Balti riikides ja Saksamaal uhiuue, fantastilise, muinasjutulise jõulushow, koos üllatuste, seikluste ja loomulikult jõuluvanaga.

Etendus on loodud kuulsa Moskva režissööri ja produtsendi Leonid Zaslonko poolt.
Jõuluaeg on imede aeg, mil muinasjuttude tegelased ärkavad ellu. Jõuluvana ja Lumivalgeke kingivad lastele kingitusi. Etendus sobib igas vanuses lastele ja ka täiskasvanutele pakub rõõmu sukelduda muinasjutulisse, lummavasse jõuluatmosfääri.

28. detsembri Jõuluprogrammis:
Lõbusad klounid! Piraadid! Omapärased suured nukud karkudel! Tantsivad muusikainstrumendid! Palju huvitavaid loomi, kelle hulgas: ahv, jõehobu, tiiger, jaanalinnud, pelikan, elevandid, nahkhiired-vampiirid, 8-meetriline madu ja isegi lendavad tondid!

Teater kasutab unikaalseid kostüüme, mis on tehtud eksklusiivse tehnoloogia järgi. Kõigele lisaks - oivalised kostüümid, dekoratsioonid, muusika, tantsud - kõik see muudab teie teatriskäigu unustamatuks, teisiti ei saagi olla - varsti on jõulud ja uus aasta. Tulge aegsasti, sest enne etendust mängivad teatri näitlejad fuajees ja teevad lastega pilte. Jõuluvana aga ootab luuletusi, mida lapsed on pühadeks ette valmistanud.

Teater "Tšudaki" eksisteerib juba aastast 1987. Teatri erialaks on show-d: silmapaistvad, eredad, värvirikkad kontsertnumbrid, mis on seotud ühe teemaga.

Etenduse põhieesmärk on publiku suurepärane tuju. Eelmisel aastal tõi teater Lätti ja Eestisse värvirikka suurte nukkude etenduse "Aastaajad", mis sai palju positiivset tagasisidet publiku poolt. Samuti saatis suur edu etendust "Imeline jõulupuu - 1". Kostüümid, nukud, dekoratsioonid - kõik, mida teatrikülastaja laval näeb, on teatri eksklusiivne töö. Kõik see on teatrinäitlejate ja kunstnike enda poolt loodud.

Teater annab palju välisetendusi ja on külastanud meie planeedi paljusid kohti: USA-d, Araabia maid, Türgit, Suurbritanniat, Omaani ja Katari, Valgevenet, Serbiat, Kasahstani, samuti Eestit. 2015. a detsembris andis teater terve kuu jooksul külalisetendusi Saksamaal, Slovakkias, Austrias uue-aasta etendusega "Piraatide aarde saladus".

Selle aasta aprillis on teater jõudnud juba esineda Genfis ja Luganos Šveitsis. Igal pool on saadud vaid positiivsed hinnangud, mis on näitlejate jaoks väga tähtis.


Kotumiseni 28. detsembril võluvas muinasjutulises Nordea Kontserdimajas!

Imeline Jõulupuu-2 / Волшебная Елка-2

Nordea Kontserdimaja, Tallinn
K 28.12.2016 - 13:00 / 12.50 - 36.50 €

Imeline Jõulupuu-2 / Волшебная Елка-2

Nordea Kontserdimaja, Tallinn
K 28.12.2016 - 18:00 / 12.50 - 36.50 €