Hea Toidu Laat 2016

R 10.06 - L 11.06  kl 11.00-23.00 Pärnu Vallikääru aas

Sissepääs tasuta.

Festivali ajakava & After Grill
 
R 10.06
 
E-Piima juustulava
 
11.00 - Hommikune Äratus - Grillfesti paugutulestik
11.05 - festivali avaesineja: Kõu
12.00 - Enn Auksmanni (EELK) söögipalve ja festivalipäeva avamine
12.15 - esineb JJ-Street
13.45 - Mare Liiger & Margit Pärn: Eesti rahva esmaabikool "Kui köögis juhtub õnnetus"
14.00 - Pärnu linnapea tervitus ja Pärnu linna tervituskontsert
15.00 - Postimees ja Eesti Kabeliit esitlevad: Paul Kerese 100. sünniaastapäevale puhendatud suur kabesimultaan
16.00 - Bauhofi publikumäng
16.15 - Alexela Energia publikumäng
16.30 - Royal Canin esitleb: Suur koerteshow
17.00 - Eesti rahva zumbakool: Tule ja tantsi kõht tühjaks! (zumbapedagoog Marge Rull)
17.30 - Selveri publikumäng
17.45 - E-Piima juustumäng
18.00 - Eesti Grilliliit ja Nielsen Eesti esitlevad: Eesti Grilli Gala 2016
18.45 - Lyonessi publikumäng
19.00 - Rakvere Lihakombinaadi ja meisterküpsetaja Tarmo Märsi heategevuslik barbecue-sea oksjon
19.15 - Saare esitleb: Grillfest Bikini Fitness 2016
20.00 - Koolidevahelised meistrivõistlused grillimises - Grillium auhinnatseremoonia
20.30 - esineb artist: kava on koostamisel
23.00 - Grillfesti ilutulestik, festivalipäeva lõpp
Lava peakokk: Emil Rutiku 
 
Toidulaada lava
 
12.00 - söögipalve ja festivalipäeva avamine E-Piima juustulaval
12.15 - Folkloorirühm Kaasike
12.30 - Hea Toidu Laada avamine ja tutvustus
12.45 - auhinnamäng
13.05 - vokaalansambel Nõianeitsid kavaga "Kaera põimimine" (juhendaja Marge Lumisalu)
13.30 - auhinnamängud ja laadakauplejate esitlused
14.05 - Rubensi tüdrukud kavaga "Pärast tööd"
14.30 - auhinnamängud ja laadakauplejate esitlused
15.05 - Esinemiskunsti Kooli laste tantsuprogramm (juhendaja Inna Sulg)
15.30 - auhinnamängud ja laadakauplejate esitlused
16.05 - Idamaise Kõhutantsu grupp "Hessa"
16.30 - auhinnamängud ja laadakauplejate esitlused
17.05 - Esinemiskunsti kooli breik- ja tänavatantsuprogramm (juhendaja Inna Sulg)
17.30 - auhinnamängud ja laadakauplejate esitlused
18.05 - korvpalliklubi Pärnu pallishow
18.30 - auhinnamängud ja laadakauplejate esitlused
19.00 - Power Hit Radio
23.00 - laadapäeva lõpp
Lava programmijuht ja peakokk: Urmas Salmu
 
Eesti Grilliliidu võistlusala
 
Koolidevahelised Eesti meistrivõistlused grillimises – Grillium
10.00 - toidukorvide jagamine võistkondadele, küpsetamise algus
13.15 - võistluste kohtunike registreerimine ja kohtunike koolitus, esineb peakohtunik Enn Tobreluts
14.00 - 1. voor: Rakvere searibivoor võistlustööde pimehindamine
14.40 - 2. voor: Talleggi kanalihavoor võistlustööde pimehindamine
15.20 - 3. voor: Rakvere üllatusvoor võistlustööde pimehindamine
16.00 - 4. voor: Kaupmehe fantaasiavoor võistlustööde avalik hindamine
19.00 - võistluste lõpp ja valmistumine autasustamiseks
20.00 - autasustamine E-Piima juustulaval
Võistlust juhatab: Allan Hook
 
Bauhofi grilli & chilli ala
 
Esineb Eesti Grilliliidu grilliprofessor Hannes Loopere
13.00 - Eesti rahva grillikool: Kuidas valida grilli?
15.00 - Eesti rahva grillikool lastele: õpetused ja degustatsioon
17.00 - Eesti rahva grillikool täiskasvanutele: õpetused ja degustatsioon
 
Hiiumaa Wabriku lava
 
Ajakava on koostamisel
 
L 11.06
 
E-Piima juustulava
 
11.00 - festivalipäeva äratus - Grillfesti paugutulestik
11.05 - hommikukontsert: Taavi Peterson "Leia mu laulus Lennon"
12.00 - Enn Auksmanni (EELK) söögipalve ja festivalipäeva avamine

12.15 - Maks & Moorits grillikool, esineb grillipedagoog Enn Tobreluts
12.45 - Hiiumaa Wabrik publikumäng
13.00 - 30+, Elu24 ja Pärnu Keskus esitlevad: Üleriigiline kalapüügivõistlus - Kalake osalejate rivistus ja võistluse algus Vallikraavis
13.15 - Dreameri publikumäng
13.30 - Bauhofi publikumäng
13.45 - Mare Liiger & Margit Pärn: Eesti rahva esmaabikool "Kui köögis juhtub õnnetus"
14.00 - Pärnu linna tervituskontsert


15.00 - Postimees ja Paul Kerese Maleklubi esitlevad: Paul Kerese 100. sünniaastapäevale pühendatud suur malesimultaan
16.00 - Alexela Energia publikumäng
16.15 - Selveri publikumäng
16.30 - Royal Canin esitleb: Suur koerteshow
17.00 - Eesti rahva (retro)diskokool: Tule ja tantsi kõht tühjaks! (diskopedagoog Marge Rull).
17.30 - 30+, Elu24 ja Pärnu Keskus esitlevad: Üleriigiline kalapüügivõistlus - Kalake võitjate autasustamine
17.45 - E-Piima juustumäng
18.00 - Sportlik meesteilu showprogramm Nõtked ja Karvased
18.45 - Lyonessi publikumäng
19.00 - E-Piim esitleb: Võilillestaari autasustamine
19.15 - StarFM kogutud heategevusraha üleandmine
19.30 - Suur tantsuõhtu Anne Veskiga
20.15 - Eesti meistrivõistlused grillimises – Grillfest ja Eesti rahva barbecue võistlus – BBQ võitjate auhinnatseremoonia
21.00 - Suur tantsuõhtu Anne Veskiga
21.45 - Juha "Köögikubjas" Rantanen eriauhind: Festivali Parim Söögikoht
21.55 - Pärnu linnapea ja festivali korraldaja lõputervitus
22.00 - Suur tantsuõhtu Anne Veskiga
23.00 - Grillfesti ilutulestik, festivali lõpp


Lava peakokk: Emil Rutiku 
 
Toidulaada lava
 
12.00 – söögipalve ja festivalipäeva avamine E-Piima juustulaval
12.15 - folkloorirühm Mesilane
12.45 - auhinnamäng
13.05 - Jaak Känd & Co
13.30 - auhinnamäng ja laadakauplejate esitlused
14.05 - Esinemiskunsti kooli breik- ja tänavatantsuprogramm (juhendaja Inna Sulg)
14.30 - auhinnamäng ja laadakauplejate esitlused
15.05 - Kaitseliidu Pärnumaa Maleva puhkpilliorkester SAXON
15.30 - auhinnamäng ja laadakauplejate esitlused
16.05 - Idamaise Kõhutantsu grupp "Hessa"
16.30 - auhinnamäng ja laadakauplejate esitlused
17.05 - Silent Vincent "unplugged"
17.30 - auhinnamäng ja laadakauplejate esitlused
18.05 - korvpalliklubi Pärnu pallishow
18.30 - auhinnamäng ja laadakauplejate esitlused
19.00 - Star FM
23.00 - laadapäeva lõpp
Lava peakokk: Urmas Salmu
 
Eesti Grilliliidu võistlusala
 
Eesti meistrivõistlused grillimises - Grillfest ja 
Eesti rahva barbecue võistlus - BBQ
08.00-10.00 – toidukorvide jagamine võistkondadele, võistlustööde küpsetamise algus
11.00 - võistluste kohtunike registreerimine ja kohtunike koosolek, esineb Enn Tobreluts
 
13.00 - 1. voor: Rakvere searibivoor võistlustööde pimehindamine (Grillfest)
14.00 - 2. voor: Talleggi kanalihavoor võistlustööde pimehindamine (Grillfest)
15.00 - 3. voor: Rakvere üllatusvoor võistlustööde pimehindamine (Grillfest)
 
13.30 - 1. voor: Rakvere searibivoor võistlustööde pimehindamine (BBQ)
14.30 - 2. voor: Talleggi kanalihavoor võistlustööde pimehindamine (BBQ)
15.30 - 3. voor: Rakvere üllatusvooru võistlustööde pimehindamine (BBQ)
 
15.45 - 4. voor: Kaupmehe fantaasiavoor võistlustööde avalik hindamine (Grillfest)
 
17.15 - 4. voor: Kaupmehe fantaasiavoor võistlustööde avalik hindamine (BBQ)
 
19.00 - võistluste lõpp ja valmistumine autasustamiseks
20.00 - autasustamine E-Piima juustulaval
Võistluseid juhatab: Allan Hook 
 
Bauhofi grilli & chilli ala
 
Esineb Eesti Grilliliidu grilliprofessor Sven Rosenstok
13.00 - Eesti rahva grillikool: Kuidas valida grilli?
15.00 - Eesti rahva grillikool lastele: õpetused ja degustatsioon
17.00 - Eesti rahva grillikool täiskasvanutele: õpetused ja degustatsioon
 
Hiiumaa Wabriku lava
 
Ajakava on koostamisel
 
Mesikäpa Mängumaa (mõlemal festivalipäeval)
 
13.00 - Mesikäpa joonistamine
14.00 - Mesikäpa mütsi meisterdamine
15.00 - Mesikäpa lendavate taldrikute lennutamine
16.00 - Täringu veeretamise võistlus
17.00 - Äraarvamise mäng
18.00 - Mesikäpa kõietõmbamise võistlus
19.00 - Mesikäpa Limbotantsu võistlus
20.00 - Mesikäpa laulu- ja tantsuvõistlus
 
Festivali Mesikäpa Mängumaal on lastele käelise tegevuse telgid ja atraktsioonid, suur liivane mänguväljak, avatud on väikelaste mähkimistuba ja kauni vaatega pannkoogipuhvet. Mesikäpa Mängumaad juhatab Mesikäpp koos sõpradega. Mängumaal on avatud ka EPKK piimatelk “Piim, päeva pärl!” kus jagatakse külastajatele piimatooteid, töötubades valmistatakse võid, lastealal saavad lapsed lehmapreili juhendusel joonistada ja mängida.
 
After Grill
 
Festivali ametlike jätkupidude ehk After Grill toimumiskohtadeks on:
Kuursaal (neljapäeval: Terminaator, reedel: Black Velvet, laupäeval: Respekt. Eesti Messide käepaelaga sissepääs -50%.
Vaarikas (reedel: Merlyn Uusküla live + DJ Peeter Kukk, laupäeval: DJ Kert Allas). Eesti Messide käepaelaga sissepääs tasuta.
Sunset (reedel: Power Hit Radio pidu, laupäeval: Koit Toome live). Eesti Messide käepaelaga sissepääs -50%.
Kentuki Kõrts (reedel: täpsustamisel, laupäeval: täpsustamisel)

Kontakt kauplejatele erkki@grillfest.ee
www.facebook.com/events/1705835792983522/ 

Hea Toidu Laat 2016

Pärnu Vallikääru aas.
R 10.06.2016 - 11:00 / 0.00 €