Kupee nr 6

Täna
06.12 - 09.12
Tunnustatud Soome režissööri Juho Kuosmaneni Eesti stsenaristidega – Andris Feldmanise ja Livia Ulmaniga – kahasse kirjutatud „Kupee nr 6“, mis pälvis 2021. aasta Cannes’i filmifestivalil Grand Prix’, viib vaataja südamlikule teekonnale läbi trööstitu talvise 90ndate Venemaa.
vaata

Maailma halvim inimene

Täna
06.12 - 08.12
30. eluaasta lävel olev Julie ei leia elus oma kohta. Ta tunneb, et on oma anded raisku lasknud, samas tahab tema vanem elukaaslane Aksel peret looma hakata. Ühel õhtul läheb Julie kontvõõrana peole, kus kohtub noore ja võluva Eivindiga. Peagi jätab ta Akseli maha ja alustab järjekordset uut suhet, millest loodab leida elu mõtet.
vaata

Gucci tragöödia

Täna
06.12 - 09.12
Kolme aastakümne pikkuse armastuse, reetmise, kättemaksu ja mõrvaga näeme, mida nimi tähendab mida see väärt on ja kui kontrollitavaks perekond muutub.
vaata

Rifkini festival

Täna
06.12 - 14.12
“Rifkini festival” on Woody Alleni 50s film. Film räägib filmifännist Mort Rifkinist (Wallace Shawn), kes reisib koos oma publitsistist naise Suega (Gina Gershon) San Sebastiani filmifestivalile.
vaata

Hunt ja lõvi

Täna
06.12 - 09.12
Režissöör Gilles de Maistre, kelle film „Mia ja valge lõvi“ saavutas ülemaailmse tunnustuse, on valmis saanud uue hingemineva filmi „Hunt ja lõvi“. See pajatab kauni loo inimese ja loomade sõprusest. Muusikakooli õpilane Alma (Molly Kunz) ei osanud oodata, et kui ta pärast vanaisa surma kodumaale naaseb, muutub tema elu täielikult.
vaata

Igavesed

Täna
06.12 - 07.12
Massiivne koomiksiseiklus "Igavesed" lisab 2008. aastal alanud Marveli Kinouniversumisse täiesti uue meeskonna. Eepiline lugu, mis ulatub üle mitme aastatuhande, toob mängu surematud kangelased ehk Igavesed, kes on meie maailma jälginud varjus püsides, sekkumata inimkonna ajaloo sündmustesse, olgu need kuitahes traagilised.
vaata

Encanto

Täna
06.12 - 09.12
Madrigali pere elab Colombia mägedesse peidetud maagilises paigas nimega Encanto. Kõiki selle pere lapsi on õnnistatud ainulaadsete annetega üliiinimlikust jõust kuni tervendamisvõimeni. Ainus, kellele pole sellist kinki osaks saanud, on pere pesamuna Mirabel.
vaata

Prantsuse lähetus

Täna
06.12 - 09.12
Arthur Howitzer Jr. (B. Murray) on kirjastaja, kes on ühes Prantsusmaa fiktiivses linnakeses nimega Ennui-sur-Blasé koondanud enda ümber mitmeid suleseppasid, et välja anda ajakirja „Prantsuse lähetus“. Ajakirja uuest numbrist leiavad lugejad Herbsaint Sazeraci (O. Wilson) meeleoluka loo eksirännakutest linna kehva reputatsiooniga rajoonides. J.K.
vaata

Hirmutis

Täna
06.12 - 09.12
Räägitakse, et pool Jakuutiat teeb filme ja ülejäänud pool vaatab neid. Üha enam tuleb aga selle eksootilise, Sahhawoodiks kutsuma hakatud filmiregiooni kohta teateid, kuidas üks või teine jakuudikeelne ja -meelne linateos on ületanud Sahha piirid.
vaata

Jõulud džunglis

Täna
06.12 - 09.12
Režissöör Jaak Kilmi koguperefilmi „Jõulud džunglis“ peategelane on 10-aastane koolitüdruk Paula, kes kolib koos perega troopikasse ja peab maha jätma endale tuttava maailma. Ehkki uus elu troopikas on tore, igatseb Paula siiski koduseid jõule ning nii otsustab ta koos oma uue sõbra Akhimiga džunglist jõulušamaani otsima minna.
vaata

Jahihooaeg

Täna
06.12 - 21.12
"Klassikokkutuleku" tegijate uusim film toob juba detsembri alguses kinoekraanile meeste asemel kolm säravat ja võimsa karakteriga naispeategelast. Tugevatel naiskarakteritel põhinev film on tulvil särtsakaid seiklusi ja teravat huumorit, mis sai üles filmitud käesoleva aasta kevadel maikuises lumesajus.
vaata
Ennast Mozartiks pidav režissöör on aastaid oma filmidega festivalidel töllerdades suurt läbimurret oodanud. Mingil seletamatul põhjusel pole maailm Mozartit ära tundnud. Ikka on au ja kuulsus Salieridele osaks langenud. Lihtne järeldus: maailm pole 200 aastaga midagi õppinud ja kordab sama viga.
vaata

Lendur

Täna
06.12 - 09.12
Teise maailmasõja ajal ründab kogenud sõjalendur Nikolai Komlev (Pjotor Fjodorov) sakslaste tankikolonni. Paraku saab Nikolai lennuk tabamuse ootamatult välja ilmunud vaenlase pommituslennukilt ja ta on sunnitud sooritama hädamaandumise.
vaata

007: Surm peab ootama

Täna
06.12 - 09.12
1962. aastal alanud saaga 25. filmis "007: Surm peab ootama" on Bond (Daniel Craig) tegevteenistusest lahkunud ning naudib rahulikku elu Jamaikal. See rahu saab aga rikutud, kui ilmub välja tema vana sõber, CIA agent Felix Leiter (Jeffrey Wright), et Bondi abi paluda.
vaata

Rifkini festival

Täna
06.12 - 09.12
Film räägib filmifännist Mort Rifkinist, kes reisib koos oma publitsistist naise Suega San Sebastiani filmifestivalile. Kui Mort on haaratud filmidest ning üritab leida innustust, et kirjutada oma esimene romaan, veedab Sue aega noore ja populaarse filmilavastaja Philippega.
vaata

Hotell Viru & KGB muuseum

Sokos Hotel Viru, Tallinn
Täna
06.12 - 31.12
vaata

EESTI TEATRI- JA MUUSIKAMUUSEUM

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum.
Täna
06.12 - 31.12
vaata

ADAMSON-ERICU MUUSEUM

Adamson-Ericu muuseum.
Täna
06.12 - 31.12
vaata

TÜ BOTAANIKAAED

Tartu Ülikooli Botaanikaaed (TÜ Botaanikaaed).
Täna
06.12 - 31.12
vaata

TARTU MÄNGUASJAMUUSEUM

Tartu Mänguasjamuuseum.
Täna
06.12 - 31.12
vaata