Põllumajandusuuringute Keskus

innovatsiooni projektispetsialist

Tööülesanded

Euroopa põllumajanduse innovatsioonipartnerluse (EIP-AGRI) eesmärk on aidata edendada konkurentsivõimelist ja säästvat põllumajandust ja metsandust. EIP-AGRI toob kokku erinevad innovatsiooniga tegelejad (põllumajandustootjad, nõustajad, teadlased, ettevõtted, valitsusvälised organisatsioonid jt) Euroopa liidu ja maaeluarengu kavade tasemel - üheskoos moodustub EIP võrgustik. Meie asutus (PMK) on projektipartner EIP-AGRI teeninduspunktis.
Sinu peamised tööülesanded on osalemine innovatsioonivõrgustiku töös, võrgustiku edendamine, suhtlemine erinevate osapooltega. Seminaride, fookusgruppide ja ürituste korraldamine ja juhtimine, arutelude juhtimine seminaridel jt üritustel.

Nõuded

eelnev projektide koordineerimise, koostöö arendamise kogemus, valmisolek kasutada erinevaid infosüsteeme ja veebihaldust. Hea koostöö- ja suhtlemisoskus, organiseerimisvõime, algatusvõime, väga hea vastutusvõime, korrektsus asjaajamises, valmidus välislähetusteks.

Tööpakkumine

huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises projektimeeskonnas, võimalust osaliseks ja paindlikuks tööajaks (vastavalt üritustele).

Lisainfo

Iiri Raa,

Valdkonnad

Muu tööstus, tootmine

Asukoht

Eesti, Harjumaa, Saku vald

Saku alevik, Saku vald, Harju maakond, 75501

Kandideeri

Nõutav haridus

:

magistriope

Nõutav kogemus

:

Vähemalt 1 aasta

Palk

:

Kokkuleppel

Kontaktisik

:

Lea Raidmaa

E-post

:

Tähtaeg

:

25.10.2017

Lisatud

:

02.10.2017