Restoran ROCCA AL MARE

Müügil Restoran Rocca Al Mare kinkekaardid väärtusega 10.00, 35.00 ja 65.00 €. Kinkekaardi kehtivusaeg 6 kuud.

Uus, rahuliku ja stiilse interjööriga A la carte Restoran Rocca al Mare asub looduskaunis mereäärses kohas Rocca al Mare Hotellis.
Euroopa köögiga hubases restoranis loob meeleolu ilus vaade Tallinna lahele ja Stroomi rannale, muutes koha sobivaks nii perekondlikuks külastuseks, soliidseks lõunakohtumiseks heade koostööpartneritega, pidulikuks õhtusöögiks, sünnipäevaks, pulmapeoks kui ka näiteks tooteesitluseks.
Laialdase valikuga menüüs on ühendatud klassikalist ning traditsioonilist valmistamisviisi tänapäevasega, pakkudes värskendavat valikut igale maitsele. Soojemal ajal avatud ka väliterrass erimenüüga just suveks sobiliku valikuga. Lastele olemas Lastemenüü ja eripakkumised gruppidele, pulmadeks ning eriüritusteks.
Peale jalutuskäiku rannapromenaadil, Loomaaia- või Vabaõhumuuseumi külastust olete alati oodatud hotelli Lobby Bar`i lõõgastuma ja kohvi nautima või A` la Carte restorani mõnusat olemist nautima!

Esimesel korrusel asuv restoran Rocca al Mare, kust avaneb suurepärane vaade Tallinna lahele ja Stroomi rannale, ühendab rahuliku interjööri, nauditava toidu ning professionaalse teeninduse, et pakkuda restorani külalistele meeldejäävat elamust. Eksklusiivne a`la carte menüü pakub hõrgutavat valikut Euroopa köögist. Restoranis on kuni 44 kohta ning restorani on võimalik reserveerida erinevate ürituste jaoks. Korraldame vastuvõtte, sünnipäeva- ning pulmapidusid, bankette ning juubeleid.

Kontakt:
Lillevälja 2, Tallinn
Tel. +372 664 5950 
E-post: sales@roccahotels.ee
Restoran Rocca al Mare on avatud:
E - N 14.00-22.00
R - L 14.00-23.00
P 14.00-21.00

Restoran ROCCA AL MARE

Kinkekaart
Вс. 31.12.2017 / 10.00 - 65.00 €