Ohvitser ja spioon

26.02 - 27.02
Roman Polanski film „Ohvitser ja spioon“ käsitleb kogu Euroopat vapustanud sensatsioonilist kohtuasja. Legendaarse ja skandaalse režissööri Roman Polanski uus film „Ohvitser ja spioon“ tugineb tõsielusündmustel, Prantsuse ohvitseri Alfred Dreyfusi kuulsal kohtuasjal, mis XIX sajandil vapustas kogu Prantsusmaad.
смотреть
Selles hirmnaljaka musta huumoriga, julmalt vägivaldses ja judinaidtekitavas ulmetrilleris saab nohikust videomängude arendajast (Daniel Radcliffe) järgmine osaleja illegaalses surmavõitluses.
смотреть

KINOKLASSIKA: Patu linn

26.02 - 21:10
Legendaarse koomiksikirjaniku Frank Milleri neo noir koomiksiseeria "Patu linn" äratatakse ellu režissöör Robert Rodriguezi (From Dusk Till Dawn, Alita: Battle Angel) ja loo autori Frank Milleri poolt, et meieni tuua vägivaldse noir jutustuse, milles põimuvad erinevate tegelaste karmid lood linnas, mis ei anna armu mitte kellegile.
смотреть

Nähtamatu mees

27.02 - 18:00
Mida sa ei näe, see ei saa sulle haiget teha. Või kas ikka on nii? Emmy võitja Elisabeth Moss (Meie, The Handmaid’s Tale) on peaosatäitja verdtarretavas uusversioonis kuulsast nähtamatu mehe jutustusest. Olles juba mõnda aega kannatanud vägivaldses suhtelõksus õnnestub Cecilial ühel ööl oma ülikontrolliva teadlasest abikaasa juurest põgeneda.
смотреть

NT Live - Fleabag

27.02 - 19:00
See the hilarious, award-winning, one-woman show that inspired the BBC’s hit TV series Fleabag, in cinemas from London’s West End. Written and performed by Phoebe Waller-Bridge (Fleabag, Killing Eve) and directed by Vicky Jones, Fleabag is a rip-roaring look at some sort of woman living her sort of life.
смотреть

Alistamatud

27.02 - 20:30
Mongolite impeerium on 14ndal sajandiks vallutanud suure osa Euraasia mandrist ning nende tohutu armee liigub maad rüüstades üha lääne poole. Ivan Franko suurteosel põhinev ajalooline põnevusfilm räägib väikesest külast Karpaatia mägedes, kes astub vallutajatele vastu ning ei mõtlegi alistuda ka maailma suurima armee ees.
смотреть

Jänespüks Jojo

27.02 - 21:45
Lavastaja ja stsenarist Taika Waititi värskeim film "Jänespüks Jojo", mis võitis tänavusel Toronto filmifestivalil väga hinnatud publikupreemia, suudab säilitada imetlusväärse tasakaalu Waititile omase huumorimeele ning filmis leiduvate tõsisemate ja ka kainestavamate stseenide vahel.
смотреть

Edasi

29.02 - 12:15
Pixari stuudio animatsioonivõlurid on tuntud oma piiritu fantaasia ja emotsionaalsete lugude poolest, mis puudutavad igas vanuses vaatajaid. Nende uusim maiuspala "Edasi" ei ole ses suhtes mingi erand.
смотреть

MET Ooper: Agrippina

29.02 - 09.03
Sir David McVicar taasloob esmakordselt Metil laval esitatavas Händeli satiiriise seksist ja võimumängudest pakatava „Agrippina“ lavastuses enda poolt 2000. aastal Brüsseli Monnaie’s lavale toodu, äratades ellu skandaalse maailma, milles Rooma impeerium küll langes, ent jätkab tänaseni tegutsemist. Nüüdisaegset maailma kõverpeeglis kujutav etendus (nagu ka Händeli esialgne ooper) maalib pildi poliitiliste klasside korruptsiooniintriigidest. Võimujanuse keisrinna Agrippina rollis on Joyce DiDonato, kavala võrgutava Poppeana astub üles Brenda Rae ja Kate Lindsey on saamatu teismeline Nerone.
смотреть
Esilinastus toimub 4. märtsil Coca-Cola Plaza iSENSE saalis. Esilinastusel saab filmi nautida kristallselges 4K pildiformaadis. Maria (Julie Andrews) tahtis kogu oma elu nunnaks saada, kuid nüüd on ta avastanud, et ta pole selles enam sugugi kindel.
смотреть
Käesolev komöödia toob meieni viie erinevas vanuses paari suhteprobleemid ja salafetišid. Näeme, millised ootamatud tagasilöögid võivad olla sellel, kui oleme otsustanud oma partneritele avaldada kogu tõe, mis meile magamistoas kõige rohkem meeldib.
смотреть

Naine

05.03 - 19:00
Hoolimata laiaulatuslikust skaalast pakub film väga intiimse pildi nendest, kes moodustavad pool inimkonda. See on ühtlasi võimalus heita pilk ülekohtule, mille all naised kannatavad kõikjal maailmas, kuid film tahab toonitada pigem naiste sisemist jõudu ja nende võimet maailma muuta.
смотреть
Matthew Warchus directs Andrew Scott (BBC’s Sherlock, Fleabag) in Noël Coward’s provocative comedy Present Laughter. As he prepares to embark on an overseas tour, star actor Garry Essendine’s colourful life is in danger of spiralling out of control.
смотреть

Bloodshot

12.03 - 18:00
Menukal koomiksiseerial põhinevas filmis kehastab Vin Diesel hiljuti lahingus hukkunud sõdurit Ray Garrisoni, kelle RST korporatsioon superinimese Bloodshotina ellu äratab. Nanotehnoloogiast kubisevad veenid teevad temast peatamatu jõu. Ta on varasemast tugevam ja suudab hetkega terveneda.
смотреть

Suvetüdruk

12.03 - 19:00
Naima elab emaga Lõuna-Prantsusmaal Cannes’is ja on saanud just 16-aastaseks. See on vanus, kus tuleb otsustada, mida eluga edasi teha. Suvevaheajal saabub Naimale külla temast vanem ja kogenum nõbu Sofia. Sofial on käevangus Chaneli kott, millest ka Naima salamisi unistanud on. Neiud naudivad koos päikesevanne, kohtutakse sõpradega, elu on muretu.
смотреть
François Girard, kelle müstiline verest nõretav visioon Wagneri ooperist „Parsifal“ on olnud viimastel hooaegadel üks Meti kõige intensiivsematest tipphetkedest, võtab ette teise Wagneri meistriteose, „Lendava hollandlase“. Etenduse dirigent on Valery Gergiev.
смотреть

Sunburned

18.03 - 19:00
Isepäine tüdruk Claire veedab koos vanema õe Zoe ja ema Sophiega Hispaanias koolivaheaega. Nad elavad Andaluusias rannaäärses hotellis. Sophie veedab päevi basseini ääres ega tunne oma tütarde vastu erilist huvi. Alguses klammerdub Claire oma vanema õe Zoe külge, ent jääb omapead, kui Zoe armub omavanusesse Michaeli.
смотреть

Meemaa

18.03 - 25.03
Poleks ime, kui te lahkuksite seansilt, mesilaste sumin kõrvus ja mesine maitse suus. Kaasas tõeline elamus. Aasta olulisemaid dokumentaalfilme viib Makedoonia mägedesse, kus tegutseb üks Euroopa viimaseid naismetsamesinikke.
смотреть

Väike nõid

22.03 - 11:00
Väikesel nõial (Karoline Herfurth) on suur probleem: ta on alles 127-aastane ja seetõttu liiga noor, et koos teiste nõidadega Walpurgi ööl tantsu lüüa. Ta hiilib salaja kõige olulisemale nõidade peole ja jääb vahele. Karistuseks peab ta ühe aastaga kõik nõiasõnad suurest nõiaraamatust pähe õppima ja kõigile näitama, et ta on hea nõid.
смотреть

Viktor Komarov StandUp

22.03 - 19:00
TNT kanali "StandUp Show" projekti ühe eredaima ja humoorikaima koomiku Viktor Komarovi esinemine saab tallinlastele osaks 2020. aasta kevadel. Värskemaid igapäevaelu puudutavaid nalju saab kuulda 22. märtsil Coca-Cola Plaza iSense saalis.
смотреть