Kalev Spa veekeskuse ja hotelli kinkekaart

KINKEKAART
Kalev Spa kinkekaart on leidlik ja suurepärane kingitus nii sõbrale kui pereliikmele, kolleegile, töötajale ja koostööpartnerile. Pakume 3 erineva väärtusega kinkekaarte: 10 EUR, 25 EUR ja 50 EUR. Kinkekaardi ostmisel ei kehti sooduskaartide soodustused.
Kinkekaart kehtib ostu hetkest 12 kuud ja kinkekaarti ei pikendata.

Kinkekaardil märgitud summa eest saab osta kõiki Kalev Spa Hotelli ja Veekeskuse poolt müüdavaid tooteid ja teenuseid vastavalt nende avalikule hinnakirjale. Sobiva teenuse leiab:

Veekeskusest
Fitnessist
Spaakeskustest
Hotellist

Juhul kui tarbitavate toodete/teenuste summa ületab kinkekaardi väärtuse, siis nende eest tasub kinkekaardi omanik täiendavalt. Kui valitud teenuse maksumus on väiksem kui kinkekaardi väärtus, siis kasutamata kinkekaardi jääki rahas välja ei maksta. Kinkekaarti ei vahetata sularahaks.

Kinkekaart on kehtiv ühekordse maksevahendina, korraga saab tasuda ka mitme kinkekaardiga. Kinkekaart ei ole personaalne ning seda võib edasi anda kolmandatele isikutele. Kinkekaardi paljundamine mistahes viisil on keelatud, võltsingud konfiskeeritakse. Kinkekaardid on eelnevalt nummerdatud ja omavad turvaelementi.

Palume kinkekaardi alusel tarbitavad teenused, välja arvatud ujumine, eelnevalt broneerida telefonil +372 649 3303 või e-maili aadressil kalevspa@kalevspa.ee; broneerimisel märkida kindlasti ära kinkekaardi number.

Kinkekaartide müük ja täiendav informatsioon telefonil +372 649 3300 või müügiosakonnast (sh suuremad kogused) +372 649 3303 ja e-maili aadressil: kalevspa@kalevspa.ee

Kalev Spa veekeskuse ja hotelli kinkekaart

Kalev Spa Hotell & Veekeskus, Tallinn
Чт. 31.12.2015 - 23:59 / 10.00 - 50.00 €