Kupee nr 6

Сегодня
06.12 - 09.12
Tunnustatud Soome režissööri Juho Kuosmaneni Eesti stsenaristidega – Andris Feldmanise ja Livia Ulmaniga – kahasse kirjutatud „Kupee nr 6“, mis pälvis 2021. aasta Cannes’i filmifestivalil Grand Prix’, viib vaataja südamlikule teekonnale läbi trööstitu talvise 90ndate Venemaa.
смотреть

Maailma halvim inimene

Сегодня
06.12 - 08.12
30. eluaasta lävel olev Julie ei leia elus oma kohta. Ta tunneb, et on oma anded raisku lasknud, samas tahab tema vanem elukaaslane Aksel peret looma hakata. Ühel õhtul läheb Julie kontvõõrana peole, kus kohtub noore ja võluva Eivindiga. Peagi jätab ta Akseli maha ja alustab järjekordset uut suhet, millest loodab leida elu mõtet.
смотреть

Gucci tragöödia

Сегодня
06.12 - 09.12
Kolme aastakümne pikkuse armastuse, reetmise, kättemaksu ja mõrvaga näeme, mida nimi tähendab mida see väärt on ja kui kontrollitavaks perekond muutub.
смотреть

Rifkini festival

Сегодня
06.12 - 14.12
“Rifkini festival” on Woody Alleni 50s film. Film räägib filmifännist Mort Rifkinist (Wallace Shawn), kes reisib koos oma publitsistist naise Suega (Gina Gershon) San Sebastiani filmifestivalile.
смотреть

Hunt ja lõvi

Сегодня
06.12 - 09.12
Režissöör Gilles de Maistre, kelle film „Mia ja valge lõvi“ saavutas ülemaailmse tunnustuse, on valmis saanud uue hingemineva filmi „Hunt ja lõvi“. See pajatab kauni loo inimese ja loomade sõprusest. Muusikakooli õpilane Alma (Molly Kunz) ei osanud oodata, et kui ta pärast vanaisa surma kodumaale naaseb, muutub tema elu täielikult.
смотреть

Igavesed

Сегодня
06.12 - 07.12
Massiivne koomiksiseiklus "Igavesed" lisab 2008. aastal alanud Marveli Kinouniversumisse täiesti uue meeskonna. Eepiline lugu, mis ulatub üle mitme aastatuhande, toob mängu surematud kangelased ehk Igavesed, kes on meie maailma jälginud varjus püsides, sekkumata inimkonna ajaloo sündmustesse, olgu need kuitahes traagilised.
смотреть

Encanto

Сегодня
06.12 - 09.12
Madrigali pere elab Colombia mägedesse peidetud maagilises paigas nimega Encanto. Kõiki selle pere lapsi on õnnistatud ainulaadsete annetega üliiinimlikust jõust kuni tervendamisvõimeni. Ainus, kellele pole sellist kinki osaks saanud, on pere pesamuna Mirabel.
смотреть

Prantsuse lähetus

Сегодня
06.12 - 09.12
Arthur Howitzer Jr. (B. Murray) on kirjastaja, kes on ühes Prantsusmaa fiktiivses linnakeses nimega Ennui-sur-Blasé koondanud enda ümber mitmeid suleseppasid, et välja anda ajakirja „Prantsuse lähetus“. Ajakirja uuest numbrist leiavad lugejad Herbsaint Sazeraci (O. Wilson) meeleoluka loo eksirännakutest linna kehva reputatsiooniga rajoonides. J.K.
смотреть

Hirmutis

Сегодня
06.12 - 09.12
Räägitakse, et pool Jakuutiat teeb filme ja ülejäänud pool vaatab neid. Üha enam tuleb aga selle eksootilise, Sahhawoodiks kutsuma hakatud filmiregiooni kohta teateid, kuidas üks või teine jakuudikeelne ja -meelne linateos on ületanud Sahha piirid.
смотреть

Jõulud džunglis

Сегодня
06.12 - 09.12
Režissöör Jaak Kilmi koguperefilmi „Jõulud džunglis“ peategelane on 10-aastane koolitüdruk Paula, kes kolib koos perega troopikasse ja peab maha jätma endale tuttava maailma. Ehkki uus elu troopikas on tore, igatseb Paula siiski koduseid jõule ning nii otsustab ta koos oma uue sõbra Akhimiga džunglist jõulušamaani otsima minna.
смотреть

Jahihooaeg

Сегодня
06.12 - 21.12
"Klassikokkutuleku" tegijate uusim film toob juba detsembri alguses kinoekraanile meeste asemel kolm säravat ja võimsa karakteriga naispeategelast. Tugevatel naiskarakteritel põhinev film on tulvil särtsakaid seiklusi ja teravat huumorit, mis sai üles filmitud käesoleva aasta kevadel maikuises lumesajus.
смотреть
Ennast Mozartiks pidav režissöör on aastaid oma filmidega festivalidel töllerdades suurt läbimurret oodanud. Mingil seletamatul põhjusel pole maailm Mozartit ära tundnud. Ikka on au ja kuulsus Salieridele osaks langenud. Lihtne järeldus: maailm pole 200 aastaga midagi õppinud ja kordab sama viga.
смотреть

Lendur

Сегодня
06.12 - 09.12
Teise maailmasõja ajal ründab kogenud sõjalendur Nikolai Komlev (Pjotor Fjodorov) sakslaste tankikolonni. Paraku saab Nikolai lennuk tabamuse ootamatult välja ilmunud vaenlase pommituslennukilt ja ta on sunnitud sooritama hädamaandumise.
смотреть

007: Surm peab ootama

Сегодня
06.12 - 09.12
1962. aastal alanud saaga 25. filmis "007: Surm peab ootama" on Bond (Daniel Craig) tegevteenistusest lahkunud ning naudib rahulikku elu Jamaikal. See rahu saab aga rikutud, kui ilmub välja tema vana sõber, CIA agent Felix Leiter (Jeffrey Wright), et Bondi abi paluda.
смотреть

Rifkini festival

Сегодня
06.12 - 09.12
Film räägib filmifännist Mort Rifkinist, kes reisib koos oma publitsistist naise Suega San Sebastiani filmifestivalile. Kui Mort on haaratud filmidest ning üritab leida innustust, et kirjutada oma esimene romaan, veedab Sue aega noore ja populaarse filmilavastaja Philippega.
смотреть

Hotell Viru & KGB muuseum

Sokos Hotel Viru, Tallinn
Сегодня
06.12 - 31.12
смотреть

EESTI TEATRI- JA MUUSIKAMUUSEUM

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum.
Сегодня
06.12 - 31.12
смотреть

ADAMSON-ERICU MUUSEUM

Adamson-Ericu muuseum.
Сегодня
06.12 - 31.12
смотреть

TÜ BOTAANIKAAED

Tartu Ülikooli Botaanikaaed (TÜ Botaanikaaed).
Сегодня
06.12 - 31.12
смотреть

TARTU MÄNGUASJAMUUSEUM

Tartu Mänguasjamuuseum.
Сегодня
06.12 - 31.12
смотреть