Vaenlane

Lavastaja Artjom Garejev
Kunstnikud Artjom Garejev, Ellen-Alice Hasselbach
Muusikaline kujundus Aleksandr Žedeljov

Psühholoogiline draama
Sünkroontõlkega eesti keelde
Väike saal
Alla 16 a. mittesoovitatav
Etenduse kestus: 1 h 55 min


Tuntud belgia kirjaniku Amélie Nothombi romaan „Vaenlase kosmeetika“ on tõlgitud paljudesse keeltesse ja saanud väga populaarseks: selles on kaasahaarav süžee, ootamatud pöörded, kummalised mõistatused ja imepärased paljastused. Romaani põhiline eripära seisneb aga selles, et see on kirja pandud dialoogina ja seda võib tegelikult tõlgendada kui näidendit.

Lennujaamas kohtusid kaks meest – mis neid seob? Kuidas on nende saatust mõjutanud salapärane naine? Millistel minevikusündmustel baseerub olevik?

Publik on lennujaama ootesaalis koos Aleksandr Ivaškevitši ja Igor Rogatšovi tegelaskujudega, kes hoiavad teid põnevil kogu etenduse aja ja hämmastavad täiesti ootamatu lõpplahendusega...

Teistes osades: Julia Zozulja, Alina Karmazina ja Aleksandr Kutšmezov.

Vaenlane / Vrag / Враг

Vene Teater, Tallinn
Sat 10.12.2016 - 18:00 / 0.00 €

Vaenlane / Vrag / Враг

Vene Teater, Tallinn
Tue 13.12.2016 - 19:00 / 11.90 €

Vaenlane / Vrag / Враг

Vene Teater, Tallinn
Wed 14.12.2016 - 19:00 / 11.90 €

Vaenlane / Vrag / Враг

Vene Teater, Tallinn
Sun 08.01.2017 - 18:00 / 17.00 €

Vaenlane / Vrag / Враг

Vene Teater, Tallinn
Tue 10.01.2017 - 19:00 / 11.00 €

Vaenlane / Vrag / Враг

Vene Teater, Tallinn
Wed 11.01.2017 - 19:00 / 11.00 €

Vaenlane / Vrag / Враг

Vene Teater, Tallinn
Wed 15.02.2017 - 19:00 / 11.00 €

Vaenlane / Vrag / Враг

Vene Teater, Tallinn
Thu 16.02.2017 - 19:00 / 11.00 €

Vaenlane / Vrag / Враг

Vene Teater, Tallinn
Fri 17.02.2017 - 19:00 / 11.00 €

Vaenlane / Vrag / Враг

Vene Teater, Tallinn
Sat 18.02.2017 - 18:00 / 11.00 €