Seebimullide kuningriik

Unustamatu šou "Seebimullide kuningriik" teile ja teie perele!

Armsad väiksed, suured ja väga suured sõbrad! Nagu tark vanasõna ütleb:"Rege rauta suvel, vankrit talvel" juba praegu on aeg planeerida kuidas veeta talvine puhkeaeg koos perega.
Meil on hea meel teatada teile, et 19. detsembril kell 18:00 Vanemuise Kontserdimajas esineb Esimene maailmas Seebimullide teater, mis tuleb meile külla Ukraina pealinnast - Kiievist.

Mida toredat võib meile pakkuda see haruldane seebimullide teater? Loomulikult, ereda, unustamatu šou! Ja mitte hariliku, vaid seebimullide šou! Teatri peatäht - kuulus ja paljude poolt armastatud Boriss Barski - ukraina režissöör, näitleja, poeet, koomik, "Maski šou" üks osalejatest, Ukraina rahvanäitleja (2009).
Seda, mida te laval näete, ei ole te varem kunagi näinud! Kõigile vanuses 3-104 aastat garanteerime lõbu, rõõmu, head energiat! Šou "Seebimullide kuningriik" lühitutvustus: Publiku poolt armastatud Mullidemaa uuesti ootab külla! Teid ootab humoorikas ja muinasjutuline seiklus!

Seebimullide-muusika riigis võistlevad Mullide kuningriigi kaks suurt heliloojaat: mulli-muusika magister Puhur ja seebi-muusika teaduste akadeemik Veidrik (B.Barski). Magister teeb uuesti tempe ja ajab naerma, kuid ......mitte.....Mitte üks, vaid 5 magistrit! Võidu nimel kogenud tembutaja loob oma koopiad! Akadeemik Veidrik ja tema meeskond Mull-Mull koolist imestavad publikut seebimullide puhumisega erinevatest muusikariistadest. Midagi taolist te pole varem näinud!
Kelle meeskond osutub tugevamaks? Kes võidab? Keda tunnustatakse Seebimullide kuningriigi parimaks heliloojaks? Kellele langeb au mängida kõige võluvamat meloodiat? Teie näete, kuidas 1-miljonine seebimullide orkester mängib oma meistriteost!

Unikaalsed efektid, hiidseebimullid, imelised trikid, võluvad üllatused! Kõik see ja paljugi veel huvitavat ootab teid kogupere etenduses-muusikalis "Seebimullide kuningriik"!

Kogu lavastuse väitel kõlav võluv muusika, mis koosneb maailmaklassika säravamatest pärlidest kaasaegses arranžeeringus, ei jäta kedagi ükskõikseks!

Seebimullide kuningriik / Королевство Мыльных Пузырей / Korolevstvo Mõlnõh Puzõrej

Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
Mon 19.12.2016 - 18:00 / 10.00 - 28.00 €