Pürovel Spa & Sport

Müügil Pürovel Spa & Sport Kinkekaardid väärtusega 10.00, 20.00, 50.00 ja 75.00 €. Kinkekaardi kehtivusaeg 6 kuud.

Teie heaoluks oleme loonud eksklusiivse Spa & Sport keskuse, pakkudes erinevaid võimalusi lõõgastumiseks terve 11. korruse ulatuses. Pürovel Spa & Sport pakub alpidest inspireeritud lahendust tervistavale elustiilile kaasaegses ja stiilses keskkonnas. Hoolitsuste tegemisel kasutatakse Šveitsis orgaanilisel viisil toodetud eeterlikke õlisid. Rõhku on pandud kaasaegsetele sportimisvõimalustele. Järgitud on aastaaegade rütmi, mis annab värskust ja elujõudu. Pühendudes oma külaliste heaolule, pakub Pürovel Spa & Sport erinevat lähenemist füüsilise vormi parandamiseks ja lõdvestumiseks. Spa korrusel on bassein, jõu- ja aeroobikasaal ning leili- ja aurusaun.

Pürovel Spa

Pürovel Spas on kaks hoolitsusruumi, millest üks on mõeldud duaalhoolitsusteks. Olemas on ka veeteraapia vann. Spa hoolitsuste hulka kuuluvad Pürovel „Alpine Spring“ massaaž, Pürovel „Mountain“ kivimassaaž, aroomiteraapia, puhastav näohoolitsus sidruni ja rukkilille ekstraktidega, massaaž armunutele, jalgade paradiis ja paljud teised.

Meie sooviks on nii meeste kui ka naiste ilu ja heaolu taastamine. Meie hästikoolitatud personal pakub Teile näpunäiteid, kuidas saaksite enda eest ise uuel viisil hoolitseda.

Pürovel Spa & Sport on koht lõõgastumiseks, värskendamiseks ja noorendamiseks.

Fitness võimalused

Kaasaegne jõusaalivarustus, kaasaegne TVga varustatud jõusaal, kus on kõik linttrenažööridest sõudemasinani, hantlitest jõumasinateni ning personaaltreeningust rühmatreeninguteni. Me soovime, et Teie treening oleks võimalikult mitmekülgne.

Lisaks rühmatreeningutele nagu BodyTone, Dance&Body või Yoga, pakuvad meie personaaltreenerid Teile parimaid alternatiive heas vormis, terve ja energilisena püsimiseks.

Pürovel Boutique

Tasakaalustage oma keha ja vaimu huvitava tootevalikuga Pürovel Boutique’s. Pakume laias valikus lõõgastavaid ja spetsiaalseid naistele ja meestele mõeldud ilutooteid ning ujumisriideid.

Pürovel Spa & Sport teenused:

Fitness teenused
Massažid
Kehahoolitsused
Näohoolitsused
Vannirituaalid
Käte ja jalgade rituaalid
Paketid
Päevaspaa paketid

Lahtiolekuajad

Pürovel Spa & Sport ootab Teid:
Esmaspäevast reedeni 07.00 – 21.00
Laupäeval ja pühapäeval 09.00 – 21.00
Hoolitsused on saadaval iga päev 09.00 - 21.00

Informatsiooni saamiseks või reserveeringu tegemiseks palun helistada numbrile +372 642 1111 lahtiolekuaegadel. Soovitame hoolitsused varakult broneerida!
 

Pürovel Spa & Sport

Kinkekaart
Tue 19.01.2038 - 05:14 / 10.00 - 75.00 €