Noorus SPA Hotel

Müügil Noorus SPA Hotel kinkekaardid väärtusega 10.00, 20.00 ja 100.00 €. Kinkekaardi kehtivusaeg 6 kuud.


Narva-Jõesuust
130 aastat tagasi tekkis Narva-Jõesuusse maaliline kuurortlinn. See on olnud meelispuhkepaik paljudele külalistele, ennekõike St. Peterburgist ja Skandinaaviast. Narva-Jõesuu kui kuurortlinna hiilgeaeg jäi 1930. aastatesse, mil teda hüüti Skandinaavia Rivieraks. Puhkust pidama tulnud arstid, teadlased, kunstnikud, ärimehed ja poliitikud nautisid siinset kaunist liivaranda ning tervistavat õhku, mis tekib männimetsa ja mereõhu koosmõjul. Lisaks loodusele täiustasid külalise puhkust linna hästikujundatud tänavad, omanäoline arhitektuur, kohvikud ja tantsuõhtud

Noorus SPA Hotel**** - uusim wellness spaa Eestis
Kaasaegse arhitektuuri ja 114 numbritoaga spaahotell asub liivaranna ääres. See on puhkusekoht väärikale kliendile, kes saab siin olles tunda lõputut noorust ja rahulolu. Siit leiab külaline sobilikud teenused, hubasuse ja kvaliteedi kõiges, mis ta alati Noorus SPA Hotelli tagasi toob.

MAJUTUS

    114 õdusat numbrituba: 76 kahekohalist ja 21 peretuba.

6 superior klassi tuba, 2 Double de Luxe, 6 Junior Suite ja 3 Suite klassi tuba.

    Sobilikud toad erivajadustega külalistele ja allergikutele.

    Lisavoodite kasutamise võimalus.

    Tubades on dušš või vann, konditsioneer, telefon, televiisor, seif, minibaar, WiFi, hommikumantel.

    Majutuse hinnas sisaldub hommikusöök, piiramatu veekeskuse ja fitness-keskuse ning lastetoa teenuste kasutamine. Parkimine sisaldub vabade kohtade olemasolul.

    Kuni 12-aastastele lastele on majutus tasuta.

    Hotelli tubades ei suitsetata.

    Lemmikloomad on lubatud hotelliga kokkuleppel


TOITLUSTUS JA VABA AEG

Romantic Garden Restaurant
Noorus Spa Hotel`i restoran annab edasi romantilise vaate Narva- Jõesuu hiilgeaegadele, ümbritsevale olustikule ja merre loojuvale päikesele. Menüü sisaldab roogasid kohalikust köögist ning hoolega valitud palasid naaberriikide toidukultuurist. Meie kokad valmistavad toitu peamiselt kohalikust toorainest ning väärtustavad tervislikku toitumist. Restoranis on 150 istekohta ja väliterrassil 45 kohta.

Lobby Bar
Lobby Bar on alati mõnus kohtumispaik, kohvi või tervistava tee joomiseks ning suupisteteks. Õhtuseks seltskondlikuks koosolemiseks kogunetakse sageli just siia suhtlema ja kokteili jooma. Lobby Baris on 55 istekohta.

Bowling & piljard
Aktiivseks tegevuseks sobib nelja reaga bowlingu saal, kus on võimalik mängida ka piljardit. Suupisted ja joogid on meeldivalt lähedal.

Three Apples Spa
Meie kolm õuna on kolm tervisliku eluviisi filosoofia suunda: noorus, tervis, ilu, mis on meie keskuse kontseptsiooni aluseks. Tõeline puhkus, lõhnademaailm, hoolega teostatud hoolitsused ja vesi. Kõik see aitab Sul puhanuna elus edasi liikuda.

Fitness-keskus – noorus
Liikumine on elu ja igavene noorus! Meie fitness-keskus on treenimiseks sobilik harrastajatele ja sportlastele. Siin on avar jõusaal, millele lisanduvad rühmatreeningud ning sobilik keskkond jooga harrastamiseks.

Veekeskus – tervis
Vesi ja saun, see on tervis. Vesi lõõgastab ja loob harmoonia. Sauna on siinmail alati peetud enese karastamise ja organismi puhastamise kohaks.
Veekeskuses on:

    ujumisbassein (25 m)

    atraktsioonidega basseinid, mullivannid

    12 erinevat sauna

    VIP-oaas privaatse puhkealaga, kus on 4 erinevat sauna, bassein lõdvestavate veemassaaži allikatega, jaapani vann, baar ja terrass vaatega merele. Vip-oaasi sissepääs alates 18. eluaastast.

    lastetuba

Wellness - ilu
Siin loome ilu veehoolitsustest massaažide ja tõhusate aparaadihoolitsusteni välja. Wellness-keskuses on näo-, keha-, käte- ja jalgadehoolitsused naistele, meestele ja lastele.

Kontakt:
L. Koidula 19, 29023
Narva-Jõesuu, Estonia
Tel. +372 35 67 100
E-post: sales@noorusspahotel.com

Noorus SPA Hotel

Kinkekaart
Tue 19.01.2038 - 05:14 / 10.00 - 100.00 €