Merle Palmiste monoetendus 'Kuidas dresseerida meest ehk ahvist inimeSeks'

7. oktoobril restoranid Maikrahv toimuma pidanud Merle Palmiste monoetendus „Kuidas dresseerida meest ehk ahvist inimeSeks„ on edasi lükatud 2. novembrile kella 19ks.
7. oktoobril  kell 19 toimub restoranis Maikrahv Indrek Taalma monoetendus “Lollidemaa“. 

Palume eelnevalt broneerida ka laud e-maili teel reserve@maikrahv.ee.


Ostetud piletid kehtivad 7. oktoobril Indrek Taalma monoetendus “Lollidemaa“ VÕI 2. novembril Merle Palmiste monoetendus 'Kuidas dresseerida meest ehk ahvist inimeSeks.  

Kellele uus aeg ei sobi saab oma pileti tagasi müüa Piletilevi müügikohtades (v.a. Statoil) kuni 6. oktoobrini. Sebrapileti omanikel palume tagasimüügi soovist teada anda info@piletilevi.ee.

Merle Palmiste monoetendus

Tule ja naudi hõrgutavat teatriõhtusööki Merle Palmiste menuka monoetenduse saatel.

Õhtusöögi algus 19:00

Etenduse algus 20:00

Pilet 39 eurot


Hind sisaldab kahekäigulist õhtusööki, tervitusjooki, vett, kohvi/ teed – ning muidugi unustamatut õhtut andeka, tegusa ja särava näitlejanna Merle Palmiste seltsis!

Jan Uuspõld on mänginud ülimenukat komöödiat “Ürgmees”, Komöödiateater tõi aga lavale naise vastulöögi sellele loole Merle Palmiste esituses ja Andrus Vaariku lavastuses. Nüüd on populaarsust ja kiidusõnu kogunud etendust “Kuidas dresseerida meest ehk ahvist inimeSeks” võimalik ka Maikrahvis näha!

Selle õhtu jooksul saab Eesti rahvas kuulda kogu tõde sellest, mis siis ikkagi ahvist inimese tegi – kas töö või hoopis miski muu, millele viitab juba pealkiri… Naerulihastele on korralik koormus garanteeritud!

Õhtusöök saab olema maitsev ja rikkalik nagu Maikrahvis kombeks.Menüü

Eelroog:

Veinisuupisted -  lambapiimajuust, suitsujuust, chorizo salami, veise rostbiif, viigimarjamoos, oliivid, melon, juustukeerud

Pearoog:

Vasikapõsk paradiisiõunte, bataaadipüree ja punaseveinikastmega VÕI

Ahvenafilee brokkoligratääni ja spinatikastmegaKiirematele parimad kohad!

https://maikrahv.ee/uritused/#event5477

Merle Palmiste monoetendus 'Kuidas dresseerida meest ehk ahvist inimeSeks'

Restoran Maikrahv
Wed 02.11.2016 - 19:00 / 39.00 €