Järve Keskuse kinkekaart

Järve Keskus - Kõik kodu heaks!

Müügil Järve Keskuse kinkekaardid väärtusega 10€, 20€ ja 50€.
Kinkekaardi kehtivusaeg 12 kuud.


Inimesi on erinevaid, kingisoove on erinevaid. Kingi valikuvabadus  - Järve Keskuse kinkekaart!

Järve Keskus on Eesti suurim kodu- ja sisustuskaupade ostukeskus, kust leiab kõik kodu sisustamiseks vajaliku – mööblist pisidetailideni. Lisaks sisustuskaupadele pakub Järve Keskus suurt valikut vabaaja- ja spordikaupu, jalatseid ja rõivaid, lastekaupu ning erinevaid teenuseid. Kõigele lisaks saavad külastajad hetkeks aja maha võtta ning nautida hubaseid kohvikuid ja söögikohti.

Kinkekaart kehtib Järve Keskuse kauplustes ja teeninduskohtades (välja arvatud pangad, kindlustus, kasiino ja ajutised letid koridorides). Kinkekaardi kasutamiseks Järve Selveris tuleb see infoletis Partner kinkekaardi vastu vahetada.

Kinkekaart kehtib ostu hetkest 1 aasta ning kinkekaarti ei pikendata. Kinkekaart on kehtiv ühekordse maksevahendina, korraga saab tasuda ka mitme kinkekaardiga.

Juhul kui ostu summa ületab kinkekaardi väärtuse, siis saab kinkekaardi omanik vahe tasuda sularahas või pangakaardiga. Kui ostu summa on väiksem kui kinkekaardi väärtus, siis kasutamata kinkekaardi jääki rahas välja ei maksta. Samuti ei saa kinkekaarti rahaks ümber vahetada.

Asukoht:
Pärnu mnt 238, 11624 Tallinn
Tel: +372 614 0211
E-mail: info@jarvekeskus.ee
www.jarvekeskus.ee

Avatud:
Järve Keskus 10-21
Järve Selver 8-23

Järve Keskuse kinkekaart

Kinkekaart
Sun 31.12.2017 - 23:59 / 10.00 - 50.00 €