Imeline Jõulupuu-2

“IMELINE JÕULUPUU – 2“
Kas te olete näinud, kuidas kasvab jõulupuu? Kui mitte, siis võite seda näha jõulupäevadel- imede ajal.
27.detsembril pidulikus ja ilusas Jõhvi Kontserdimaja saalis saavad nii lapsed kui täiskasvanud vaadata toredat muinasjuttu "Imeline jõulupuu-2" . Moskva teater "Tšudaki" esitab külalisetenduse raames Balti riikides ja Saksamaal uhiuue, fantastilise, muinasjutulise jõulushow, koos üllatuste, seikluste ja loomulikult jõuluvanaga.

Etendus on loodud kuulsa Moskva režissööri ja produtsendi Leonid Zaslonko poolt.
Jõuluaeg on imede aeg, mil muinasjuttude tegelased ärkavad ellu. Jõuluvana ja Lumivalgeke kingivad lastele kingitusi. Etendus sobib igas vanuses lastele ja ka täiskasvanutele pakub rõõmu sukelduda muinasjutulisse, lummuvasse jõuluatmosfääri.

27. detsembri Jõuluprogrammis:
Lõbusad klounid! Piraadid! Omapärased suured nukud karkudel! Tantsivad muusikainstrumendid! Palju huvitavaid loomi, kelle hulgas: ahv, jõehobu, tiiger, jaanalinnud, pelikan, elevandid, nahkhiired-vampiirid, 8-meetriline madu ja isegi lendavad tondid!

Teater kasutab unikaalseid kostüüme, mis on tehtud eksklusiivse tehnoloogia järgi. Lisaks kõigile - oivalised kostüümid, dekoratsioonid, muusika, tantsud - kõik see muudab teie teatriskäiku unustamatuks, teisiti ei saagi olla - varsti on Jõulud ja Uus Aasta. Tulge aegsasti, sest enne etendust mängivad teatri näitlejad fuajees ja teevad lastega pilte. Jõuluvana aga ootab luuletusi, mida lapsed on pühadeks ette valmistanud.

Teater "Tšudaki" eksisteerib juba aastast 1987. Teatri erialaks on show-d. Silmapaistvad, eredad, värvirikkad kontserdinumbrid, mis on seotud ühe teemaga.

Teater annab palju välisetendusi ja on külastanud meie planeedi paljusid kohti: USA-d, Araabia maid, Türki, Suurbritanniat, Omaani ja Katarri, Valgevenet, Serbiat, Kasahstani, samuti Eestit. 2015. a. Detsembris andis teater terve kuu jooksul külalisetendusi Saksamaal, Slovakkias, Austrias ning uue aasta etenduse "Piraatide aarete saladus".

Selle aasta aprillis jõudis teater esineda juba Genfis ja Luganos Šveitsis. Igal pool on saadud vaid positiivsed hinnangud, mis on näitlejate jaoks väga tähtis.

Kestus 1 h 30 min

Imeline Jõulupuu-2 / Волшебная Елка-2

Jõhvi Kontserdimaja
Tue 27.12.2016 - 18:00 / 3.00 - 24.00 €