Ilja Averbuhhi jääshow

PBK esitleb Ilja Averbuhi uut jääetendust „Armastatud filmid peamisest“!

Ilja Averbuh esitleb 3. detsembril 2016 Tallinnas, Tondiraba jäähallis, oma uut iluuisutamise olümpiavõitjate jääetendust „Armastatud filmid peamisest.“

„Armastatud filmid peamisest“ - neid filme teame juba lapsepõlvest. Nende olemasolu on saanud kohustuslikuks – mitte ükski pidupäev ei möödu ilma nende heade kaaslasteta. Nende filmide tsitaadid on muutunud osaks meie kõnepruugist – nende naljade järgi tunneme ära „omad“. Ükskõik kui palju neid filme ka ei näidataks vaatame me neid alati hea meelega, sest nad muutuvad aastatega aina paremaks!

Eldar Rjazanovi, Leonid Gaidai, Georgi Danelini ja Nikita Mihalkovi kultusfilmide muusika kirjutasid oma ajastu väljapaistvad heliloojad. Nende loodud meloodiatest on saanud tõelised hitid mitme põlvkonna jaoks.

Need nostalgilised, kuid seejuures tänini aktuaalsed muusikalised kujundid kaunistavad jääetendust „Armastatud filmid peamisest.“

Etendusest võtavad osa iluuisutamise tähed – olümpiamängude, maailma- ja Euroopa meistrivõistluste võitjad ning auhinnaliste kohtade omanikud:

Ilja Averbuh – olümpiamängude hõbemedali omanik, maailmameister, Euroopa ja Venemaa meister
Aleksei Jagudin – olümpiavõitja, neljakordne maailmameister, Euroopa ja Venemaa meister
Tatjana Navka ja Roman Kostomarov – olümpiavõitjad, kahekordsed maailmameistrid, kolmekordsed Euroopa meistrid
Tatjana Totmjanina ja Maksim Marinin – olümpiavõitjad, kahekordsed maailmameistrid, viiekordsed Euroopa meistrid
Albena Denkova ja Maksim Staviski – kahekordsed maailmameistrid, mitmekordsed Euroopa meistrivõistluste medaliomanikud
Maria Petrova ja Aleksei Tihhonov – maailmameistrid, kahekordsed Euroopa meistrid
Margarita Drobjazko ja Povilas Vanagas – maailmameistrite pronksmedalite võitjad, kahekordsed Euroopa meistrivõistluste pronksmedalite omanikud
Jelena Leonova ja Andrei Hvalko – maailmameistrid proffide seas
Jevgeni Kuznetsov – Venemaa meister
Vladimir Bessedin ja Aleksei Polištšuk - jääakrobaatika maailmameistrid
Jääetenduses esinevad filmidest tuntud lemmikmeloodiate saatel nii üksik – kui paarisesinejad.
Kokku esineb etenduses 25 iluuisutajat.

Nende sportlaste nimed on alatiseks kirjutatud iluuisutamise võitude ajalukku. Osalemine teleprojektis „Jääaeg“ ja teistes Ilja Averbuhi projektides avas neis silmapaistvad artistianded, mis paeluvad miljonite austajate tähelepanu.
Sportlike treeningute kogemus karastas tulevasi artiste ülimalt keerulise lavastusliku valdkonna jaoks, mis eeldab tugevat füüsilist ettevalmistust, plastilist väljendusrikkust ja ebatavalisi artistlike võimeid. Võitjad jäävad alati võitjateks – iga kohtumine nendega muutub vaatajate jaoks tõeliseks pidupäevaks.

Ilja Averbuh: „Külalisetendustel on oma eripära. Igal showl on oma hingamine, meeleolu, oma aura. Kohtumisi vaatajatega ootame me alati erutusega igatsedes kuulda taas tormilist aplausi.“

Juba enam kui üksteist aastat pakub Ilja Averbuhhi ettevõte vaatajatele vapustavaid, maailmatasemel jääetendusi. Iluuisutamise olümpiavõitjate osalemine, laitmatu lavastajatöö, äärmine näitlejameisterlikkus ning suurepärane esitus on saanud ettevõtte kõikide projektide edu tagatiseks. Iga-aastaste külalisetenduste ajal on kokku antud üle tuhande show ning vaimustatud vaatajate arv kokku on üle viie miljoni.

Kohtumiseni 3. detsembril Tondiraba jäähallis!

NB! Sülepilet (lastele vanuses kuni 5a. k.a) 5 €.

Piletid on saadavad kõikides Piletilevi kassades, Statoili teenindusjaamades ning Selveri, Prisma, Rimi, Stockmanni ja Maksimarketi infolettides.

Ilja Averbuhhi jääshow / Ледовое шоу Ильи Авербуха ''Любимые фильмы о главном''

Tondiraba jäähall, Tallinn
Sat 03.12.2016 - 19:00 / 5.00 - 69.00 €