Sandra saab tööd

Today
28.09 - 02.10
Füüsikadoktor Sandra Mets (Mari Abel) kaotab ootamatult töö. Uue töökoha leidmine tundub esmaspilgul lihtne, kuid kujuneb hoopis tragikoomiliseks katsumuseks.
view

Vee peal

Today
28.09 - 02.10
"Vee peal" on terava huumoriga vürtsitatud pilk varateismelise poisi ellu, taustaks kaheksakümnendate alguse Võru kurbnaljakas õhkkond, kus probleemide eest pole põgeneda mujale kui Tamula järvele kala püüdma.
view

Boss beebi: Pereäri

Today
28.09 - 03.10
Aastad on möödunud ning vennad Templetonid - Tim (Taavi Tõnisson) ning tema Boss Beebist väikevend Ted (Raivo E. Tamm) on suureks sirgunud ning teineteisest kaugenenud. Tim on abielus ning hoolitseb kodus laste eest. Ted on aga suurfirma jõuline juht, kelle arvates on kõige parem kingitus... priske rahapakk. Või poni.
view

Shang-Chi ja Kümne Rõnga legend

Today
28.09 - 02.10
Shang-Chi (Simu Liu) arvas viimased kümme aastat, et suutis vabaneda oma isa Wenwu (Tony Leung) poolt peale surutud tulevikust salapärases organisatsioonis Kümme Rõngast. Paraku pole sellise mineviku eest võimalik pääseda ning Shang-Chi peab asuma võitlusesse, et päästa talle lähedaste inimeste elu ning iseenda tulevik.
view

Kratt

Today
28.09 - 29.09
Rasmus Merivoos uus mängufilm "Kratt". Vanemad viivad nutisõltlastest lapsed maale vanaema juurde päriseluga tutvuma. Lapsed ei viitsi tööd teha ja meisterdavad krati. Elu alevis võtab uued tuurid.
view

Pulmakõne

Today
28.09 - 13:35
Filmi peategelane Adrien vaevleb keskeakriisis, kuigi ta on selleks liiga noor. Lõputuna näiva perekondliku õhtusöögi ajal vaevab teda küsimus: miks tahtis tema sõbranna Sonia nende suhtes pausi ja kaua see veel kestab?
view

Benedetta

Today
28.09 - 30.09
Avameelne lugu keelatud armastusest, sügavast usust ja võimuahnusest legendaarse filmi „Basic Instinct” lavastajalt Paul Verhoevenilt. Cannes’i filmifestivali võistlusprogrammi 2021 nominent! Renessanssiajastu, Itaalia. Väiksesse nunnakloostrisse, mida juhatab karmikäeline kloostriülem, saabub siiralt usklik tüdruk Benedetta.
view

Rokikoer 2: pargikontsert

Today
28.09 - 14:15
Kodukülas kuulsuse saavutanud Bodil ja ta bändil on isegi pühendunud fännid. Kui aga muusikamogul Lang pakub neile võimalust popstaar Lil’ Foxyga tuurile minna, saavad Bodi ja ta sõbrad aru, et kuulsusel on hind, ning mõistavad viimaks, et tõeliselt rokkimiseks tuleb endale truuks jääda.
view

Pahalane

Today
28.09 - 30.09
“Pahalane” on “Kurja kutsumise” universumi autori James Wani (“Aquaman”, “Kiired ja vihased 7”) uusim looming. Lavastaja Wan naaseb uue algupärase õuduspõnevikuga oma juurte juurde. Filmis halvavad Madisoni šokeerivad hirmsate mõrvade nägemused ja ta piinad muudab veel hullemaks avastus, et ärkvel nähtud unenäod on hoopis jube tegelikkus.
view

Käpapatrulli film

Today
28.09 - 02.10
Käpapatrull tegutseb! Pärast seda, kui nende suurimast rivaalist Humdingerist saab linnapea, kes oma ametikohta koheselt kurjasti ära kasutab, peab Ryder koos oma sõpradega end kokku võtma ja sellele väljakutsele kartmatult vastu tormama. Seejuures saavad nad abi uustulnukalt, kelleks on kõlava nimega leidlik taksikoer Liberty.
view

Pärast langemist

Today
28.09 - 30.09
Filmiseeria „Pärast“ kauaoodatud järjelugu, mis on samuti tulvil ülevoolavaid tundeid, piiritut armastust ja erootikat. Tessa (Josephine Langford) on valmis uueks eluetapiks. Et ta lõpetab prestiižika kolledži hiilgavate tulemustega, avaneb tema ees hulk uusi võimalusi. Ta leiab unistuste töökoha rahvusvahelises firmas.
view

DNA

Today
28.09 - 30.09
Suvi inimtühjas Pariisis. Kolme lapse ema Neige külastab tihti oma armsat Alžeeria vanaisa hooldekodus. Neige austab ja armastab perekonna tugisammast Emiri, kes on ta üles kasvatanud ja teda kaitsnud, kui kodused olud muutusid tüdrukule ohtlikuks.
view

Kupongide kuningannad

Today
28.09 - 15:45
Tõsielusündmustel põhinev "Kupongide kuningannad" on pöörane komöödia igavlevast ja masenduses koduperenaisest Conniest (Kristen Bell) ja ta unistustega vlogijast parimast sõbrast JoJost (Kirby Howell-Baptiste), kelle hobist saab mitmemiljoniline kupongipettus.
view

Põssa

Today
28.09 - 16:30
Oscari-võitja Nicolas Cage tuleb ekraanile trühvliotsijana kange kiiksuga põnevusdraamas "Põssa", milles trühvliotsija on sunnitud sügavast metsast minema suurde linna, kui varastatakse tema asendamatu abiline, trühvlisiga!
view

Vabamees

Today
28.09 - 29.09
Pangas tellerina töötav Guy (Ryan Reynolds) teeb ühel päeval jahmatava avastuse: ta on tegelikult vaid tähtsusetu kõrvaltegelane videomängus! Esmasest šokist üle saades otsustab mees saada hoopis kangelaseks. Loos, mille ta nüüdsest ise kirjutab. Maailmas, kus puuduvad igasugused piirid, otsustab ta päästa selle omal moel.
view

Candyman

Today
28.09 - 29.09
Chicago Cabrini-Greeni linnajaos on ajast aega hirmutatud inimesi linnalegend üleloomulikust tapjast, kel ühe käe asemel konks ning keda on lihtne välja kutsuda, öeldes peeglisse vaadates viis korda ta nime: Candyman.
view

Pingeväljade aednik

Today
28.09 - 29.09
Salapärane kirjanik Mehis Heinsaar asub rännakule. Selliseid retki, kus ta kulgeb päevade viisi üksinda läbi metsiku tihniku avarate luhtade poole, nimetab ta vaese mehe palverännakuteks. Kirjanikku ümbritseb ebatavaline ja tähendusrikas loodus, ta oskab veel kõnelda loomade ja lindude keelt ning näha silmale nähtamatut.
view

Kaardimängur

Today
28.09 - 30.09
William Tell (Oscar Isaac) on professionaalse kaardimängijana tegutsev endine sõjaväelane, kes kunagi ei võta suuri riske ning üritab samal ajal oma sünge minevikuga rahu sõlmida.
view

Hea, paha, võmm

Today
28.09 - 02.10
Palgamõrvar, nutikas kollanokast naisvõmm ja trellide taga varjupaika otsiv petis lähevad vastamisi ootamatul lahinguväljal väikelinna politseijaoskonnas.
view

Kummitusmaa vangid

Today
28.09 - 29.09
"Kõige metsikum film, mille ma kunagi teinud olen." Selliste sõnadega iseloomustab oma uusimat teost vägagi värvika filmograafia poolest kurikuulus Oscari-võitja Nicolas Cage. "Kummitusmaa vangide" tegevustik leiab aset lähitulevikus, kus üksik Kangelane (Cage, loomulikult!) saadetakse vastu tahtmist missioonile.
view