Eesti meistrivõistlused mootorrataste mäkketõusus 2016

L 14.05 kl 12.00 Laatre, Valgamaa   1. etapp   www.facebook.com/events/1732971583614474/ 
Kohapeal: söök-jook, lastele tasuta batuut, õlle- ja Limpajooks.
Pilet 7 €, allameetrimehed tasuta!

28.05 Kukemetsa, Tartumaa   2. etapp
04.06 Tihemetsa, Pärnumaa  3. etapp
11.06 Marjamägi, Valgamaa  4. etapp
09.07 Rummu, Harjumaa  5. etapp
30.07 Tääksi, Viljandimaa (ainult vene tehnika)
06.08 Kiviõli, Ida-Virumaa  6. etapp
27.08 Rannu, Tartumaa  7. etapp
03.09 Sõreste, Põlvamaa  8.etapp
10.09 Võiste, Pärnumaa  Hooaja lõpetamine

Kohapeal saab süüa ja juua,publiku vahel loositakse hulganisti auhindu. 

Laatre Mäkketõus 2016

Laatre karjäär.
Sat 14.05.2016 / 0.00 €

Kukemetsa Mäkketõus

Kukemetsa karjäär.
Sat 28.05.2016 / 0.00 €

Tihemetsa Mäkketõus

Tihemetsa Lauri krossirada.
Sat 04.06.2016 / 0.00 €

Marjamäe Mäkketõus

Marjamägi.
Sat 11.06.2016 / 0.00 €

Rummu Mäkketõus

Rummu karjäär.
Sat 09.07.2016 / 0.00 €

Tääksi Mäkketõus

Tääksi karjäär.
Sat 30.07.2016 / 0.00 €

Kiviõli Mäkketõus

Kiviõli Seikluskeskus.
Sat 06.08.2016 / 0.00 €

Rannu Mäkketõus

Rannu Tulimäe karjäär.
Sat 27.08.2016 / 0.00 €

Sõreste Mäkketõus

Sõreste Karjäär.
Sat 03.09.2016 / 0.00 €

Võiste Mäkketõus

Võiste karjäär.
Sat 10.09.2016 / 0.00 €