Electrum AS

Electrum AS

10249769 (Registrikood)

Leola 49, 71018 Viljandi, Viljandimaa

4352220

viljandi@electrum.ee

www.electrum.ee

4352220 (Sekretär)

5158983 (GSM)

4352222 (Juhataja Peeter Kuusk)

5033680 (GSM)

peeter@electrum.ee (E-post)

4352224 (Pearaamatupidaja)

piia@electrum.ee (E-post)

4352220 (Elektritööd)

5259794 (Projektijuht Sander Kuusk)

sander@electrum.ee (E-post)

4352229 (Osakonnajuhataja Raivo Kutser)

5048883 (GSM)

raivo@electrum.ee (E-post)

4352225 (Hinnaspetsialist Ago Merila)

5034380 (GSM)

ago@electrum.ee (E-post)

(Electrum AS Tartu kontor)

5144692 (Töödejuhataja Andrei Artjomov)

andrei@electrum.ee (E-post)

5117959 (Projektijuht Allan Salumaa)

allan@electrum.ee (E-post)

5263250 (Projektijuht Janek Roose)

janek@electrum.ee (E-post)

(ELEKRTIMATERJALIDE KAUPLUSED)

4352234 (Elektrum kauplus Viljandis E-R 9-18 L 9-15)

viljandi.kauplus@electrum.ee (E-post)

5147589 (Kaupluse juhataja)

59182200 (Ostu-müügijuht Jan-Eric Kelner)

janeric@electrum.ee (E-post)

7640678 (Elektrum kauplus Valgas E-R 9-18 L 9-15)

4352237 (Tootmine (elektrikilbid))

5150813 (Tootmisjuht Hillar Saks)

hillar@electrum.ee (E-post)

58553537 (Käit: käiduelektrik Veiko Piho)

veiko@electrum.ee (E-post)

5150813 (Mõõtelabor: juhataja Hillar Saks)

58553537 (Mõõtja Veiko Piho)

Teata andmete muutusest


Märksõnad

elektritööd
elektriehitus
elektriprojektid
mõõtelabor
käit
elektrikilpide tootmine
elektrikliplide paigaldamine
elektriklipide koostamine
elektri- ja valgustusmõõdistused
elektritarbed
elektrimaterjalid
elektrikaupade müük
elektrikaubad
kaablid
juhtmed
valgustid
luminofoorvalgusti
tööstusvalgustid
LED valgustid
sisevalgustid

Arvustused

Antud firmale pole ühtegi ülevaadet veel postitatud.