EBC Ehitus
Tööde teostamise ja garantiiaja kindlustus!

EBC Ehitus

10123703 (Registrikood)

Pikk 62B, 93815 Kuressaare, Saaremaa

4538174

info@ebcehitus.ee

www.ebcehitus.ee

5027424 (GSM)

5027424 (Ago Arge, jujataja)

ago@ebcehitus.ee (E-post)

4538252 (Anneli Allik, pearaamatupidaja)

anneli@ebcehitus.ee (E-post)

4538252 (Anne Põder, sekretär-personalitöötaja)

anne@ebcehitus.ee (E-post)

5052359 (Indrek Varris, vanemprojektijuht)

indrek@ebcehitus.ee (E-post)

5185952 (Aivo Liias, projektijuht)

aivo@ebcehitus.ee (E-post)

5114780 (Raido Rasse, projektijuht)

raido@ebcehitus.ee (E-post)

53419253 (Ain Murd, projektijuht)

ain@ebcehitus.ee (E-post)

53313538 (Marko Nõgu, projektijuht)

marko@ebcehitus.ee (E-post)

4538252 (Argo Miller, eelarvestaja)

argo@ebcehitus.ee (E-post)

5209183 (Jüri Rüütli, eelarvestaja)

jyri@ebcehitus.ee (E-post)

Ago Arge (Tegevjuht)

Filiaal

Teata andmete muutusest


Märksõnad

ehitustööd
ehitusteenused
üldehitustööd
ehituse peatöövõtt
võtmed kätte ehitus
ehitusjärelvalve
vundamenditööd
betoonitööd
katusetööd
lamekatuste
viilkatuste ehitus
katuste ehitus
fassaaditööd
krohvimistööd
müüritööd
põrandatööd
põrandakatete paigaldus
puitpõrandad
laudpõrandad
viimistlustööd
siseviimistlustööd
välisviimistlustööd
plaatimistööd
plaatimine
maalritööd
kipsitööd
kipsseinad
kipslaed
kipsist seinte
lagede ehitus
kipsplaatide paigaldus
remonditööd
korterite remont
restaureerimistööd

Arvustused

Antud firmale pole ühtegi ülevaadet veel postitatud.